Gosia Andrzejewicz niesamowicie schudła! Te dwa zdjęcia dzielą zaledwie 3 miesiące. Teraz ma figurę jak Irina Shayk!

Gosia Andrzejewicz schudła. Jaką ma dietę?

Gosia Andrzejewicz schudła. Jaką ma dietę?

Gosia Andrzejewicz przeszła niesamowita metamorfozę. Z pucułowatej dziewczyny z sąsiedztwa zmieniła się w blond wampa. Zobaczcie, jak szybko bardzo schudła.

Gosia Andrzejewicz choć swego czasu wydała kilka płyt tanecznych, najbardziej kojarzona jest z zespołem disco poloIvan i Delfin, z którym wystąpiła podczas 50. konkursu Eurowizji w Kijowie. Jej skoczne piosenki były na ustach wielu fanów jej talentu, ale piosenkarka nagle usunęła się w cień. Teraz wraca na salony, wyraźnie odmieniona.

Zobacz: Gwiazdy na 10. urodzinach ESKA TV: Gosia Andrzejewicz, Honka Biedronka, Madzia Official, Ola Kot

Gosia Andrzejewicz – metamorfoza. Ile schudła w 3 miesiące?

Gosia Andrzejewicz pochwaliła się na Instagramie efektami zmiany trybu życia i treningów. Okazuje się, że chciała coś udowodnić, jakiejś tajemniczej osobie. Zdjęcie, jest wyraźnym dowodem na to, że się udało.

Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI )zmniejszyć o 14 cm w pasie – napisała wyraźnie z siebie dumna.

Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele, poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki.

View this post on Instagram

Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI )zmniejszyć o 14 cm w pasie ????Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele ????poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki???? Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało????a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego ????Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki???? Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami ????To dopiero początek ????????cdn #metamorfoza #fitness #fitgirl #training #challenge #metamorphosis #newme

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand) on

Treningi miały głównie poprawić kondycję piosenkarki, która, mimo że nigdy nie miała kompleksów z powodu wagi, zauważyła, że w nowym wydaniu zdecydowanie jest jej lepiej. Przyznała się też, że efekt mógłby być jeszcze bardziej spektakularny, ale ma problemy z zachowaniem ścisłej diety, przez swoja słabość do jedzenia.

Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało, a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego. Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki.

Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami. To dopiero początek cdn #metamorfoza #fitness #fitgirl #training #challenge #metamorphosis #newme – na koniec zapowiedziała, że będzie kontynuować kierunek, który obrała i dalej zmieniać swoje ciało i nawyki.

Efektem treningów i diety jest nowa, jakże odmieniona figura, którą mogliśmy podziwiać na 10. urodzinach radia Eska. Nie da się ukryć, że jest powalająco, a to dopiero 3 miesiące reżimu.

Gosia Andrzejewicz – ESKA TV 10-lecie

Gosia Andrzejewicz – ESKA TV 10-lecie (październik 2019)

Co piszą fani o metamorfozie Gosi Andrzejewicz?

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem piosenkarki. Gratulują jej wytrwałości. Podziwiają nową, piękną figurę i cieszą się, że gwiazda zawalczyła też o swoje zdrowie.

Zobacz: Nie uwierzycie co Gosia Andrzejewicz znalazła w niemieckiej toalecie! Od razu pokazała wszystko w sieci


Gosia Andrzejewicz sporo schudła – przed i po metamorfozie

Gosia Andrzejewicz sporo schudła – przed i po metamorfozie

Odchudzona Gosia Andrzejewicz

Odchudzona Gosia Andrzejewicz

Odchudzona Gosia Andrzejewicz

Odchudzona Gosia Andrzejewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×