Szukaj

Odmieniona nie do poznania Gosia Andrzejewicz jest już gotowa na wielki muzyczny powrót! W takim spektakularnym looku sukces ma w kieszeni!

Gosia Andrzejewicz syn

Gosia Andrzejewicz syn

Gosia Andrzejewicz przedłużyła i rozjaśniła sobie włosy

Gosia Andrzejewicz pochwaliła się wiosenna metamorfozą. Piosenkarka postanowiła rozjaśnić jak również spektakularnie przedłużyć swoje blond włosy. Efekt końcowy powala.

Gosia Andrzejewicz choć swego czasu wydała kilka płyt tanecznych, najbardziej kojarzona jest z zespołem disco poloIvan i Delfin, z którym wystąpiła podczas 50 konkursu Eurowizji w Kijowie. Poza tym większych sukcesów piosenkarka nie odnotowała, choć jej skoczne piosenki były na ustach wielu fanów. Piosenkarka nagle usunęła się w cień, jednak co jakiś czas przypomina o sobie wklejając roznegliżowane fotki z wakacji. 

Ostatnio media plotkarskie przypomniały sobie o istnieniu Gosia za sprawą jej metamorfozy. Wokalistka postanowiła bowiem iść śladami pięknej Karoliny Szostak, zatem przeszła na dietę podczas której wyraźnie schudła. Nie jest to jeszcze efekt tak spektakularny jak u gwiazdy Polsatu, jednak Andrzejewicz w swoim postanowieniu jest bardzo cierpliwa, czyli na efekt wow jej diety cud musimy jeszcze poczekać. Obecnie piosenkarka szykuje się do swoich koncertów, zatem przyszedł czas na regenerację włosów.

Jestem gotowa na wiosenne koncerty. Odświeżenie koloru i przedłużenie włosów to najlepsza decyzja tego roku zaraz po moich wakacjach w Tajlandii. Mistrzynie dziękuję Wam za piękne włosy. Aby zobaczyć jak wyglądały moje włosy przed zmianą zobaczcie kolejne zdjęcie w galerii – napisała Gosia

Do opisu celebrytka dołączyła dwa szałowe zdjęcia zrobione od tyłu, na jednym z nich możemy podziwiać jej nieprawdopodobnie długie i gęste włosy. Z daleka Gosia wygląda prawie jak Wioletta Villas. Wiosenny look Gosi skomentowali jej wierni fani.

Piękne włosy nie mogę się doczekać rozpiski koncertowej

Woooooow pięknie naprawdę dobry pomysł

Jaki piękny kolooooooor

Faktycznie dużo lepiej prezentują się Twoje włosy w nowej odsłonie

Masz piękne włosy Gosiu

Było pięknie a teraz to już będzie sztos

Znamy już nowy wizerunek piosenkarki, teraz czekamy na jej trasę koncertową.

 

Film z wyluzowaną Gosią Andrzejewicz z zamkniętej imprezy podbija internet! Co ona na to? [WIDEO]

Nie uwierzycie co Gosia Andrzejewicz znalazła w niemieckiej toalecie! Od razu pokazała wszystko w sieci

Gorące zdjęcia Gosi Andrzejewicz w bikini! Szaleje na egzotycznych wakacjach jak gwiazda Hollywood


Gosia Andrzejewicz przedłużyła i rozjaśniła sobie włosy

Gosia Andrzejewicz przedłużyła i rozjaśniła sobie włosy

Gosia Andrzejewicz przedłużyła i rozjaśniła sobie włosy

Gosia Andrzejewicz przedłużyła i rozjaśniła sobie włosy

Gosia Andrzejewicz na wakacjach w Tajlandii

Gosia Andrzejewicz na wakacjach w Tajlandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×