Gosia Andrzejewicz długo ukrywała swojego partnera. Teraz pokazała ich wspólne zdjęcia: „Dziękuję, że jesteś”

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz należy do grona artystek, które nie wystawiają życia osobistego na widok publiczny. Ale teraz zrobiła uchyliła nieco rąbka tajemnicy. W dniu urodzin swojego partnera, wystawiła mu na Instagramie prawdziwą laurkę. I opowiedziała o ich związku. Padły zaskakujące słowa!

Gosia Andrzejewicz nie ukrywa ani tego, że od lat jest spełniona w miłości, ani tego, że z partnerem, muzycznym producentem Arturem Stone’em Kamińskim doczekali się syna Mateusza, który w tym roku skończy już pięć lat. Gwiazda swoich mężczyzn na co dzień trzyma z dala od kamer telewizyjnych i aparatów fotograficznych paparazzi. Rzadko też opowiada o nich w wywiadach. Teraz jednak jubileusz ukochanego skłonił ją do odsłonięcia kulis ich relacji.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jedyny i niepowtarzalny @stonestd – napisała najpierw na Instagramie pod adresem miłości swego życia.  A do życzeń dołączyła wspólne zdjęcie.

View this post on Instagram

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jedyny i niepowtarzalny @stonestd ❤️❤️❤️Happy Birthday my beautiful soul❤️ Zostawcie pod postem życzenia dla Artura????Będzie mu bardzo miło????Artur jest wyjątkową osobą, która oprócz tego, że ma ogromny talent muzyczny, wrażliwość, jest po prostu prawdziwie DOBRYM i PIĘKNYM człowiekiem. Jest z tych wyjątkowych osób, które gdy coś się psuje , naprawia TO, a nie wyrzuca do kosza i za to bardzo go PODZIWIAM i SZANUJĘ❤️❤️❤️❤️❤️ Potrafi walczyć jak lew o to co kocha❤️Poznał mnie, gdy byłam nieznaną nikomu 18 letnią dziewczyną bez pieniędzy, za to z ogromnymi marzeniami. Z otwartym sercem uwierzył we mnie, zaczął mi pomagać i tak jest do dzisiaj ❤️ W dniu Twoich urodzin życzę Ci ST0NKU dużo zdrowia, szczęścia, rewelacyjnych pomysłów na piosenki i spełnienia Twoich najskrytszych marzeń ❤️Bądź szczęśliwy i uśmiechnięty każdego dnia???????? DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ I WYTRZYMUJESZ ZE MNĄ❤️❤️❤️#stonestd #gosiaandrzejewicz #arturkamiński #muzyka

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand) on

Happy Birthday my beautiful soul, (wspaniałych urodzin, moja piękna duszo. Przyp.red.). W dniu Twoich urodzin życzę Ci ST0NKU dużo zdrowia, szczęścia, rewelacyjnych pomysłów na piosenki i spełnienia Twoich najskrytszych marzeń. Bądź szczęśliwy i uśmiechnięty każdego dnia. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ I WYTRZYMUJESZ ZE MNĄ.

Piosenkarka zagrzewała także swych fanów do tego, by złożyli jubilatowi życzenia:

 Zostawcie pod postem życzenia dla Artura. Będzie mu bardzo miło – prosiła.

Zobacz: Gosia Andrzejewicz spektakularnie schudła. Zdradziła nam swoją sekretną dietę – jest tylko dla odważnych: „Obawiam się efektu jo-jo” [WIDEO]

Gosia Andrzejewicz o partnerze. Kim dla niej jest Artur Kamiński?

Zdradziła też, co charakteryzuje Artura – mężczyznę, któremu oddała swe serce.

Artur jest wyjątkową osobą, która oprócz tego, że ma ogromny talent muzyczny, wrażliwość, jest po prostu prawdziwie DOBRYM i PIĘKNYM człowiekiem. Jest z tych wyjątkowych osób, które gdy coś się psuje, naprawia TO, a nie wyrzuca do kosza i za to bardzo go PODZIWIAM i SZANUJĘ. Potrafi walczyć jak lew o to co kocha- wyznała.

Wyjawiła ponadto, że poznali się dawno temu.

Poznał mnie, gdy byłam nieznaną nikomu 18 letnią dziewczyną bez pieniędzy, za to z ogromnymi marzeniami. Z otwartym sercem uwierzył we mnie, zaczął mi pomagać i tak jest do dzisiaj – napisała.

View this post on Instagram

Dzisiaj premiera ????

A post shared by Artur "St0ne" Kamiński (@stonestd) on

Artura Kamińskiego wzruszyły jej słowa.

Dziękuję Kochanie za piękne życzenia – napisał, dołączając do tych słów dużo emotikon w postaci serduszek.

Fani artystki byli pod ogromnym wrażeniem tej miłości:

  • Wszystkiego dobrego!!! Bądźcie razem szczęśliwi. Dbajcie o to, co macie.
  • Jesteście cudowną parą.
  • Bardzo piękne przesłanie. Przykład idealnej, pięknej miłości! – pisali.

Zapewne po cichu zastanawiają się też, kiedy to głębokie uczucie, jakie połączyło piosenkarkę z producentem znajdzie swój finał na ślubnym kobiercu. Gosia Andrzejewicz nie ukrywa, że o tym marzy…


Gosia Andrzejewicz z partnerem

Gosia Andrzejewicz z partnerem

Gosia Andrzejewicz z partnerem

Gosia Andrzejewicz z partnerem

Gosia Andrzejewicz pokazała swojego 3-letniego synka Mateuszka

Gosia Andrzejewicz pokazała swojego 3-letniego synka Mateuszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×