Szukaj

Niesamowita metamorfoza Gosi Andrzejewicz! Sporo schudło i zmieniła fryzurę. Tak dobrze jeszcze nie wyglądała

Gosia Andrzejewicz w nowej fryzurze

Gosia Andrzejewicz w nowej fryzurze

Gosia Andrzejewicz przeszła sporą metamorfozę. Piosenkarka nie tylko schudła, ale także zmieniła fryzurę, którą pochwaliła się podczas finałowej Mister Polski 2019. Jak wygląda? Zobaczcie zdjęcia z gali.

Gosia Andrzejewicz przeszła sporą metamorfozę. W ciągu ostatnich trzech miesięcy straciła wiele nadprogramowych kilogramów. W jaki sposób? Jej sekret jest prosty – zmieniła styl życia, a także regularnie zaczęła ćwiczyć. Chociaż treningi miały głównie wpłynąć na kondycję, gwiazda w nowym wydaniu czuje się lepiej:

Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało, a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego. Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki – przyznała jakiś czas temu na Instagramie.

Zobacz: Gosia Andrzejewicz niesamowicie schudła! Te dwa zdjęcia dzielą zaledwie 3 miesiące. Teraz ma figurę jak Irina Shayk!

Gosia Andrzejewicz zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Do smuklejszej sylwetki, gwiazda dopasowała nową  fryzurę. Tuż przed galą finałową Mister Polski 2019, w czasie której była jednym z jurorów, wybrała się do fryzjera. Zdjęła doczepy, a także bardzo mocno rozjaśniła włosy.

Zobacz: Gwiazdy na wyborach Mistera Polski 2019: Dominika Tajner, Gosia Andrzejewicz, Justyna Żyła, Jakub Kucner

Nowa fryzura Gosi Andrzejewicz. Jak wygląda?

Nowa fryzura Gosi Andrzejewicz. Gwiazda pozbyła się doczepów i rozjaśniła włosy. Jak wygląda?

Dobrała do nich cekinową, jasną sukienkę, z głębokim dekoltem, a także przewiązywaną w pasie i kończącą się przed kolanem, która podkreślała jej szczupłą talię oraz eksponowała zgrabne nogi. Zdecydowała się na buty na delikatnym obcasie, zapinane tuż pod kostką. Gosia wybrała małą torebkę.

Idealnym dopełnieniem całości był wieczorowy makijaż, w którym główną rolę odgrywało mocno podkreślone oko, a także subtelnie zaznaczone usta. Wyglądała świetnie.

Też tak uważacie? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Gosia Andrzejewicz - Mister Polski 2019

Gosia Andrzejewicz – Mister Polski 2019. Wybrała cekinową sukienkę. Jak wyglądała?

Zobacz: Odmieniona nie do poznania Andrzejewicz jest już gotowa na swój wielki muzyczny powrót! W takim spektakularnym looku sukces ma w kieszeni!


Gosia Andrzejewicz - Mister Polski 2019

Gosia Andrzejewicz - Mister Polski 2019

Gosia Andrzejewicz na gali Mister Polski 2019

Gosia Andrzejewicz na gali Mister Polski 2019

Nowa fryzura Gosi Andrzejewicz. Jak wygląda?

Nowa fryzura Gosi Andrzejewicz. Jak wygląda?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×