Gosia Andrzejewicz chwali się romantyczną niespodzianką, a Jola Rutowicz pyta ślub: „Gdzie moje zaproszenie?”. Czegoś nie wiemy?

Gosia Andrzejewicz, Jola Rutowicz

Gosia Andrzejewicz, Jola Rutowicz

Gosia Andrzejwicz podzieliła się niespodzianką, jaką przygotował dla niej bliski przyjaciel, Norbert Dąbek. Zrobił wrażenie nie tylko na piosenkarce i jej fanach, ale także na Joli Rutowicz. Celebrytka z Big Brothera sugeruje, że para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu!

Gosia Andrzejewicz na polskiej scenie obecna jest od 2004 roku. Ma na swoim koncie kilka złotych płyt i sporo przebojów. Dekadę temu uważana była z największą gwiazdę polskiej sceny pop. Miała nawet plany podboju zagranicy. Swoją obecność zaznaczyła na rynkach w Białorusi, Szwajcarii i we Włoszech. Chociaż w show-biznesie nie brakowało nieżyczliwych jej osób, to poznała również takich, z którymi zaprzyjaźniła się na dobre i na złe.

Gwiazda hitu Nieśmiały chłopak od kilku lat jest najbliższą przyjaciółką Norberta Dąbka – biznesmena znad Bałtyku, właściciela luksusowych hoteli, popularnej wśród gwiazd restauracji i bratniej duszy Michała Szpaka. Mężczyzna zaskakuje ją na każdym kroku. Nie tak dawno wręczył jej ogromny bukiet róż na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a teraz spełnił jedno z jej marzeń.

Co Gosia Andrzejewicz dostała od Norberta Dąbka? Czy są parą?

Andrzejewicz pochwaliła się, że minioną niedzielę zapamięta do końca życia. We wpisie na Instagramie udostępniła zdjęcia z podróży helikopterem. Okazuje się, że Norbert zabrał ją na pokład maszyny zupełnie bez okazji. Po prostu chciał sprawić przyjaciółce trochę radości, zwłaszcza że w ostatnim czasie branża rozrywkowa mocno kuleje, a artystom nie brakuje powodów do zmartwień, gdy z tygodnia na tydzień przedłużany jest zakaz organizacji koncertów, które tak często gra Gosia.

Dąbek zadbał, by jego ulubienica doskonale zapamiętała swój pierwszy lot helikopterem. Jeszcze zanim opuściła hotelowy pokój, wiedziała, że bierze udział w przygodzie życia:

Takiej niespodzianki nie przeżyłam nigdy. Rano w hotelu odebrałam telefon, że mam wyjść przed hotel, bo ktoś tam na mnie czeka. Czekał tam na mnie mój przyjaciel @norbert_dabek, który przyjechał aż ze Szczecina i powiedział do mnie: „Gosia porywam Cię”, więc przedłuż dobę hotelową, tak zaczął się ten niezwykły dzień. Porwanie roku.

Piosenkarka była tak podekscytowana, że całą sytuację przyrównała do scen z najpiękniejszego filmu:

Jechaliśmy przed siebie, a ja cały czas zastanawiałam się, co on wymyślił. Myślałam, że będziemy oglądać alpaki albo inne zwierzęta w zoo, a tymczasem dojechaliśmy do miejsca, gdzie czekał na nas prywatny pilot, który zaprosił nas na pokład latającej maszyny i tak rozpoczął się mój pierwszy lot helikopterem. Czułam się jak w filmie. Na koniec tej fascynującej podróży dostałam ogromny bukiet róż. Norbercik jak ja Ci dziękuję za spełnienie mojego marzenia! Uwielbiam kiedy mnie zaskakujesz.

Fani byli podekscytowani nie mniej niż ich idolka. Prezent Dąbka zrobił wrażenie nawet Joli Rutowicz – opływającej w luksusy w Miami zwyciężczyni Big Brothera. Zamieściła komentarz, w którym zasugeruje, że para planuje się pobrać:

Wow, razem wyglądacie tak słodko. Czy to prawdziwa miłość? Gdzie jest więc moje zaproszenie na ślub? Polskie wesela są najlepsze – napisała celebrytka.

Jola Rutowicz komentuje relację Gosi Andrzejewicz i Norberta Dąbka

Jola Rutowicz komentuje relację Gosi Andrzejewicz i Norberta Dąbka

Entuzjazm Joli z pewnością ostudzi fakt, że Gosia Andrzejewicz wciąż pozostaje w związku ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem jej syna – producentem muzycznym St0ne’em. Niespełna miesiąc temu celebrowała urodziny swojej drugiej połówki.


Norbert Dąbek i Gosia Andrzejewicz w helikopterze

Norbert Dąbek i Gosia Andrzejewicz w helikopterze

Norbert Dąbek i Gosia Andrzejewicz w helikopterze

Norbert Dąbek i Gosia Andrzejewicz w helikopterze

Gosia Andrzejewicz w helikopterze

Gosia Andrzejewicz w helikopterze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×