Była dziewczyna Gimpera robi karierę w TVP! Rozstanie pary wstrząsnęło całym YouTubem! O co poszło?

Gimper dziewczyna

Gimper dziewczyna

Gimper jeszcze przed swoim udziałem w Tańcu z Gwiazdami rozstał się z piękną Eweliną, z którą dzielił pasje internetowe. Była dziewczyna Tomasza Działowego to wyjątkowa piękność, jej nieziemską urodę docenili już producenci popularnego serialu TVP. Czy ma szansę na wielką karierę?

W ostatnim czasie notowania Gimpera znacznie wzrosły, okazało się że popularny wśród nastolatków YouTuber został uczestnikiem Tańca z Gwiazdami. Taneczne wyczyny swojego idola śledzi ponad 1,6 mln subskrybentów jego kanału. Nic więc dziwnego, że Tomasz Działowy wzbudza ogromne zainteresowanie wśród młodych widzów. Mężczyzna oprócz tańca i vloga prowadzi programy coachingowe oraz przeprowadza wywiady ze znanymi postaciami polskiego internetu. Mało kto wie, że Gimper jeszcze niedawno miał wspaniałą dziewczynę, Ewelinę Orzegowską.

Rozstanie Gimpera z dziewczyną

Niestety związek Eweliny i Tomka zakończył się pod koniec 2018 roku. O tym smutnym fakcie para poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gimper ze swoją eks nagrali filmik, w którym wyjaśnili przyczyny swojego rozstania. Fani Gimpera dowiedzieli się również, że słodki piesek – Bilon – zamieszka razem z nim:

Chcę, żebyś pamiętał, że byłeś naprawdę bardzo ważną osobą w moim życiu. Zawsze będziesz zajmował bardzo ważne miejsce w moim sercu. Wiesz, że możesz na mnie liczyć i pamiętaj o tym – mówiła Ewelina.

Całe oświadczenie w stylu talk-show możecie obejrzeć poniżej.

Kim jest Ewelina Orzegowska?

Ewelina Orzegowska, podobnie jak Tomasz Działowy, również prężnie działa w internecie prowadząc własny kanał na YouTube’ie. 24-letnia vlogerka jest śliczna jak modelka. Nic dziwnego, że jej walory zauważyli producenci serialu Barwy szczęścia, w którym była dziewczyna Gimpera brawurowo zagrała Kaję Zambrowską – początkującą projektantkę mody.

Rola w serialu była dla Eweliny ogromnym sukcesem. Dziewczyna nagrała kolejny filmik, w którym opowiedziała swoją serialową historię. Wyjawiła także plany na przyszłość związane z karierą w branży filmowej, a nawet w modelingu:

 Za 5-10 lat widzę siebie jako kobietę spełnioną w życiu rodzinnym i grającą duże role na wielkim ekranie! To moje marzenia i mam nadzieję, że się spełnią! – wyznała

Zatem czekamy na wielki kinowy debiut Eweliny. Może wtedy otworzy swój profil na Instagramie, który od niedawna udostępnia tylko dla wybranych internautów…

Zobacz: Kto w finale “Tańca z gwiazdami”? Iwona Pavlović zdradziła nam swoich faworytów! [WIDEO]

Zobacz: Kim jest Gimper? Poznaj uczestnika „Tańca z gwiazdami 9”

Zobacz: Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Królowa życia wygląda tak młodo, że aż…


Ewelina Orzegowska – dziewczyna Gimpera

Ewelina Orzegowska – dziewczyna Gimpera

Ewelina Orzegowska zagrała w serialu Barwy szczęścia

Ewelina Orzegowska zagrała w serialu Barwy szczęścia

Ewelina Orzegowska robi karierę na YouTube

Ewelina Orzegowska robi karierę na YouTube

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×