Szukaj

Gigi Hadid urodziła? Po liście jej ojca nie ma wątpliwości. Wcześniej „wsypała” ją siostra

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid urodziła? Jej tata, Mohamed, umieścił w sieci list do wnuka, który szybko usunął. Czyżby w ten sposób potwierdził, że dziecko modelki i Zayna Malika przyszło już na świat? 

Chociaż o ciąży Gigi Hadid plotkowano przez kilka miesięcy, modelka wybrała strategię milczenia. Unikała ścianek, nie wypowiadała się publicznie, zdjęcia kadrowała tak, by nie było widać rosnących krągłości. Przyszła mama o tym, że rodzina jej i Zayna Malika się powiększy, poinformowała w programie The Tonight Show Jimmy’ego Fallona.

Hadid powiedziała, że jest jej smutno, że kolorowa prasa za nią przekazała te radosne informacje. Podziękowała jednak za życzenia i przejawy serdeczności:

Oczywiście żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich – powiedziała Gigi.

Od tego momentu modelka udostępniła kilka postów, w których widać rosnące krągłości. Nie chciała jednak zdradzić płci i imienia dziecka. Zagraniczne tabloidy postanowiły ją w tym wyręczyć. TMZ oraz Entertainment Tonight donosiły, że modelka urodzi dziewczynkę

Gigi Hadid urodziła? Wymowny post Mohameda Hadida

Media rozpisują się na temat tego, że Gigi Hadid urodziła. Kilka dni temu „wsypała” ją siostra, Bella. Dodała post, na którym panie trzymają się za brzuchy. Internauci opis pod fotografią traktują jako jasny sygnał, że dziecko jest już na świecie.

Z podobnym odbiorem spotkał się wpis Mohameda Hadida. Tata modelki na Instagramie opublikował list do swojego wnuka. W pięknych słowach zwrócił się do maleństwa:

Witaj maleństwo, to ja. Moje serce jest tak szczęśliwe, jak to tylko możliwe. Życzę Ci szczęśliwego czasu. Wiedz, że dziadek jest zawsze blisko, zrobię dla Ciebie wszystko. Kiedy usłyszałem, że jesteś w drodze, uśmiechnąłem się i otarłem łzę. Uroniłem łzę, bo wiedziałem, że moje serce zawsze będzie należeć do Ciebie.

Chociaż w komentarzach zaczęło się pojawiać mnóstwo gratulacji, Mohamed usunął wpis. Fani odebrali to jako znak, że dziecko jest już na świecie.


Mohamed Hadid

Mohamed Hadid

Bella Hadid, Gigi Hadid

Bella Hadid, Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×