Gigi Hadid pochwaliła się pokojem córki. Khai mieszka jak prawdziwa księżniczka

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid pokazała pokoik swojej córki, Khai. To pięknie urządzone wnętrze, w którym nie brakuje stylowych dodatków. 

Gigi Hadid i Zayn Malik poznali się pięć lat temu. Niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło. Zaczęli się spotykać, z czasem przestali ukrywać swój związek. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie przerwać ich sielanki, w 2018 roku poinformowali o rozstaniu. Wydali dwa oświadczenia.

Modelka i muzyk postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Nie tylko ponownie stworzyli szczęśliwy duet, ale także zostali rodzicami. Powitali na świecie córeczkę, Khai, która zmieniła ich życie. Chociaż rodzice nie pokazali jeszcze twarzy dziecka, co jakiś czas na jego temat wypowiadają się w wywiadach.

Tak jak jakiś czas temu, gdy Gigi Hadid opowiedziała o porodzie, który trwał 14 godzin. Zdradziła, że rodziła w domu, dzięki temu mogli wspierać ją bliscy.  Modelka nie zdecydowała się na znieczulenie:

Zdecydowanie był taki moment, w którym zastanawiałam się, jak by to było ze znieczuleniem zewnątrzoponowym, jak by to było inaczej. Moja położna powiedziała: „Robisz to. Nikt nie może ci pomóc. I tak przeszłaś już punkt znieczulenia zewnątrzoponowego, więc parłabyś dokładnie w ten sam sposób w szpitalnym łóżku – mówiła Gigi w Vogue.

Gigi Hadid pokazała pokoik córki. Gdzie bawi się Khai?

Hadid wychowuje swoją córkę w domu rodzinnym w Pensylwanii. W opiece nad dzieckiem może liczyć na pomoc swojej mamy, Yolandy, która chętnie opiekuje się maluszkiem. Chociaż modelka jest raczej oszczędna w informowaniu fanów o szczegółach życia prywatnego, tym razem zrobiła wyjątek. Na Instastory pochwaliła się miejscem, w którym bawi się jej córka. Znajduje się ono w gabinecie modelki.

W pomieszczeniu dominują jasne kolory. Ściany są bladoróżowe, przez co idealnie współgrają z białymi oknami. W pokoju znajduje się namiot, w którym umieszczono zabawki Khai, w tym basen z plastikowymi piłkami. Tuż obok niego stoi wygodny fotel, a także srebrny stolik.

Gigi Hadid pokazała pokoik córki

Gigi Hadid pokazała pokoik córki

Trzeba przyznać, że wystrój robi wrażenie. Gigi Hadid nie tylko pokazała kącik zabaw maleństwa, ale także pochwaliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami córki. Znajdziecie je w galerii.


Gigi Hadid pokazała pokoik córki

Gigi Hadid pokazała pokoik córki

Gigi Hadid pokazała córkę

Gigi Hadid pokazała córkę

Gigi Hadid pokazała córkę

Gigi Hadid pokazała córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×