Szukaj

Dom Gigi Hadid tonie w świątecznych dekoracjach. Nie brakuje też zdjęć z córką. Pierwszy raz widzimy ją w pełnej okazałości

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid na Instagramie pochwaliła się dekoracjami, jakie zagościły w jej domu. Przy okazji pokazała nowe zdjęcia córki — pierwsze, na których eksponuje jej sylwetkę w pełnej okazałości.

Gigi Hadid we wrześniu dołączyła do grona mam. Właśnie wtedy przyszła na świat córeczka jej i Zayna Malika, o czym dumni rodzice poinformowali swoich fanów. Od tego momentu co jakiś czas publikują w sieci zdjęcia związane z maluszkiem.

Modelka pokazała m.in. prezenty, jakie dostała dziewczynka oraz pokoik, w którym mieszka. Pochwaliła się też pierwszym Halloween, które spędziła w roli mamy. Oryginalne przebranie dziecka robi wrażenie.

Gigi Hadid pokazała dekoracje i nowe zdjęcia córki

Chociaż Hadid skupia się przede wszystkim na córce, nie zapomina przy tym o swoich fanach. Co jakiś czas publikuje nowe wpisy w social mediach, w których odsłania przed nimi wybrane kulisy swojej codzienności.

W niedzielę pochwaliła się dekoracjami, jakie pojawiły się w jej domu. Pomimo że do Bożego Narodzenia pozostał jeszcze miesiąc, w mieszkaniu modelki już czuć ducha świąt. Nie brakuje skarpet zawieszonych przy kominku, poduszek ze świątecznymi motywami, a także pięknie udekorowanej choinki.

Modelka, oprócz przepięknych ozdób, pochwaliła się też nowymi zdjęciami dziecka. Pierwszy raz od momentu porodu, eksponuje sylwetkę dziewczynki w pełnej okazałości.

Poznałam całkiem nowy rodzaj bycia zajętą i zmęczoną. Ale ona jest moją najlepszą przyjaciółką i dlatego wcześnie dostała świąteczne dekoracje — napisała Gigi Hadid w opisie serii zdjęć.

Internauci zachwycają się dekoracjami, jakie pojawiły się w domu modelki. Nie ukrywają też podziwu dla nowych zdjęć dziecka:

  • Twoja córka tak szybko rośnie! Nie mogę uwierzyć, że to ona, jeszcze niedawno była tak rozkosznym i uroczym maleństwem.
  • W Waszym mieszkaniu już czuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Te Wasze dekoracje są naprawdę cudowne. Tak jak córeczka, która jest rozkoszna.
  • Uwielbiam okres Świąt Bożego Narodzenia. Wcale się nie dziwię, że u Was trwa on znacznie wcześniej.

Nowe fotografie maluszka czy wystrój — co zrobiło na Was większe wrażenie?


Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid pokazała świąteczne dekoracje

Gigi Hadid pokazała świąteczne dekoracje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×