Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda jak bogini!
Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda jak bogini!

Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda...

Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

Dziś środa, 23.05.2018

Gigi Hadid i Zayn Malik rozstali się! Para wystosowała oficjalne oświadczenie. Co się stało?

Zayn i Bella Hadid rozstali się


Zayn Malik i Gigi Hadid zerwali ze sobą

Zayn Malik i Gigi Hadid spotykali się od listopada 2015 roku. Już w czerwcu 2016 roku pierwszy raz media informowały o tym, że para przeżywa pierwszy poważny kryzys, a nawet, że zdecydowała się rozstać. Ku radości fanów Zayn i Gigi szybko się pogodzili. Niestety wszystko wskazuje na to, że obecnie para zakończyła swój związek.

Zayn i Gigi wydali oficjalne oświadczenie, sugerujące że nie są już parą. Po ponad dwóch latach związku, były członek One Direction oraz popularna top modelka, podjęli decyzję o rozstaniu:

 Faktycznie Gigi i Zayn zerwali, ale rozeszli się w dobrych stosunkach, wspierają się i szanują. Ich kariery i relacja powodowały mnóstwo stresu, z którym sobie nie radzili. Na razie to zdecydowany koniec. Może kiedyś się jeszcze zejdą, ale na razie to nie jest ten czas – wyznała osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z The Sun.

Zayn opublikował wzruszające oświadczenie jako pierwszy na swoim Twitterze. Muzyk napisał, że tworzył z Gigi szczęśliwy związek i zawsze będzie darzył ją ogromnym szacunkiem oraz traktował, jak przyjaciela. Malik ma ogromną nadzieję, że fani okażą w tym szczególnym dla niego momencie odpowiednio dużo zrozumienia obu stronom i uszanują ich prywatność.

Po tweecie przystojniaka głos zabrała również Gigi. Hadid oświadczyła, że jest ogromnie wdzięczna za miłość, a także lekcję życia,  jakiej doświadczyła, będąc w związku z Zaynem. Dodała również, że życzy mu jak najlepiej i nie przestanie go wspierać, darząc niezmiennie ogromnym szacunkiem.

Warto dodać, że fani pary zauważyli, również, że Zayn Malik przestał obserwować Gigi Hadid i jej mamę na Instagramie! Warto dodać, że w jednym z niedawnych wywiadów Yolanda Hadid przyznała, że Zayn jest dla niej jak syn.

Zatem oczekiwanego ślubu Zayna Malika i Gigi Hadid raczej nie będzie. Została za to wspólna, piękna sesja pary dla Vogue’a.

Elegancki Zayn Malik podbija ulice Nowego Jorku! W tej stylizacji wygląda jak z katalogu

Poznajecie? Słynne siostry na okładkach „Vogue’a” wyglądają jak klony Kardashianek!

Oto ona! Kuzynka Belli i Gigi Hadid trzęsie modelingiem plus size! Kocha pokazywać swoje pełne kształty!

Czy Gigi Hadid i Zayn Malik tworzą dobraną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×