Szukaj

Gigi Hadid potwierdziła ciążę! Słowami modelki ekscytuje się cały świat [WIDEO]

Gigi Hadid jest w ciąży. Modelka oficjalnie potwierdziła, że zostanie mamą. Udzieliła wywiadu, w którym rozwiała wszystkie wątpliwości.

Kilka dni temu światowe media obiegła wspaniała wiadomość – Gigi Hadid jest w ciąży. Ojcem dziecka 25-letniej modelki jest Zayn Malik, były wokalista One Direction. Para przez długi czas nie potwierdzała doniesień Entertainment Tonight, aż do teraz.

Gigi Hadid potwierdziła ciążę. Co zdradziła?

Gigi Hadid oficjalnie poinformowała swoich fanów, że zostanie mamą. Radosną nowinę osobiście przekazała w programie The Tonight Show amerykańskiego komika Jimmy’ego Fallona. W wyemitowanym 30 kwietnia odcinku modelka przyznała, że jest trochę zawiedziona, że to nie ona jako pierwsza podzieliła się z odbiorcami tak osobistą informacją.

Oczywiście żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich – powiedziała Gigi.

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Hadid przyznała, że dzięki ciąży nie czuje potrzeby opuszczania domu. Ze względu na swój stan, w trosce o dziecko, nie chce ryzykować kontaktu z osobami trzecimi, od których mogłaby ewentualnie zarazić się koronawirusem.

Szczególnie w tym czasie, to [ciąża] miły promyk nadziei, który pozwala być w domu, być razem i naprawdę doświadczać tego wszystkiego z dnia na dzień.

Gigi Hadid w trakcie ciąży nie brakuje zachcianek. Gwiazda wyznała, że ze względu na swój szczególny stan poprosiła na 25 urodziny o dość oryginalny tort, bo w kształcie… bajgla:

Nie wiem, czy to były teraz moje hormony, czy po prostu kwarantanna i chwila słabości, ale płakałam co pięć minut przez godzinę za każdym razem, gdy myślałam o tym, jak mama zrobiła moje ciasto.

Amerykańska modelka jest w piątym miesiącu ciąży. Według nieoficjalnych doniesień spodziewa się dziewczynki.

Jeszcze raz gratulujemy!


Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×