Omg! Beata Kozidrak przeszła GIGANTYCZNĄ metamorfozę. Na nowym zdjęciu wygląda, jak milion dolarów

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak po skandalu z prowadzeniem auta pod wpływem alkoholu, na chwilę usunęła się w cień. Teraz wraca totalnie odmieniona. Aż trudno uwierzyć, że to ona!

Beata Kozidrak w 1978 roku została liderką zespołu Bajm, który na przestrzeni lat odniósł ogromny sukces. Od początku działalności na polskiej estradzie grupa wydała 10 albumów, które sprzedały się w łącznej ilości 2.5 miliona egzemplarzy. Gwiazda wylansowała takie przeboje, jak Nie ma wody na pustyni, Biała ArmiaCo mi panie dasz?, które uznawane są za ponadczasowe.

Kozidrak ma pewną pozycję w polskim show-biznesie, nie mniej jednak ostatnio jej wizerunek mocno ucierpiał. Artystka na początku września została zatrzymana przez funkcjonariuszy policji, których uwadze nie umknęło, że jej auto porusza się po ulicy zygzakiem. Krótko po tym okazało się, że wokalistka prowadziła pod wpływem alkoholu. Po przeprowadzonym badaniu wyszło na jaw, że miała we krwi 2 promile.

Wokalistka po kilku godzinach od tego zajścia wydała oficjalne oświadczenie, w którym przyznała się do winy oraz przeprosiła fanów za swoje zachowanie. Z uwagi na to, że jej występek wywołał niemałe poruszenie, na jakiś czas usunęła się w cień, aby nie prowokować dalszych dyskusji na ten temat.

Beata Kozidrak przeszła metamorfozę

Kozidrak z biegiem czasu postanowiła jednak wrócić na scenę oraz do prac nad filmem o jej życiu. Z uwagi na to, że nienaganny wygląd jest jedną z jej wizytówek, wybrała się ostatnio do Oskara Stańczaka, uczestnika programu Prince Charming, który zajął się jej fryzurą. Fryzjer pochwalił się efektem metamorfozy, jednakże nie mogliśmy wówczas przyjrzeć się bliżej temu, jak wygląda. Pisaliśmy o tym tutaj.

To jednak był dopiero początek zmian w wyglądzie Beaty. W sieci właśnie ukazało się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją zupełnie odmienioną. Gwiazda odwiedziła stylistkę fryzur, Aleksandrę Oleczek, która kompleksowo zadbała o jej urodę oraz pochwaliła się efektem końcowym przemiany.

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że gwiazda skróciła włosy oraz odświeżyła kolor. Uwagę przykuwają również jej usta, które wyglądają na dużo większe, niż wcześniej. Trudno również oderwać wzrok od jej smukłej twarzy. Można przypuszczać, że w ostatnim czasie trochę schudła, co poniekąd mogło być spowodowane stresem. Efekty metamorfozy możecie zobaczyć poniżej.

Internauci są zgodni co do tego, że wokalistka w tym wydaniu wygląda obłędnie.

  • Pięknie!
  • Jak zawsze pięknie!
  • Pani Beatka wygląda wprost fenomenalnie! Jestem pod ogromnym wrażeniem zmiany.

A wy co sądzicie o metamorfozie Beaty Kozidrak?


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak i Kayah

Beata Kozidrak i Kayah

Beata Kozidrak - reklama Coca-Cola

Beata Kozidrak - reklama Coca-Cola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×