Gienek Loska z X-Factora walczy o życie. Jego stan jest krytyczny

Gienek Loska ciężki stan

Gienek Loska ciężki stan

Gienek Loska walczy o życie

Gienek Loska wygrał pierwszego polskiego X-Factora, fani programu pamiętają go jako niepokornego piosenkarza o wybitnej wrażliwości. Gienek jest samoukiem, długo koncertował na ulicy.

Gienek Loska po swoim triumfie w show TVN, z mediów zniknął całkowicie. Właściwie nikt do tej pory nie wiedział co się dzieje z artystą. Losem piosenkarza zainteresowała się niedawno Polska Fundacja Muzyczna, która przekazała dramatyczne wieści o stanie zdrowia artysty.

Fundacja odkryła, że Gienek w maju 2018 roku doznał rozległego wlewu krwi do mózgu. Trafił do szpitala, jednak jego stan był krytyczny, co spowodowało, że zapadł w śpiączkę:

Wszyscy pamiętamy jak w 2011 r. Gienek Loska porwał serca milionów ludzi zwyciężając w I edycji programu X – Factor udowadniając, że nie jest tylko muzykiem z ulicy, że nie tylko ma ogromny talent, ale jest także dojrzałym, wszechstronnym artystą, posiadającym bogaty i niezwykle różnorodny repertuar –  czytamy na Facebooku fundacji.

Stan Gienka Loski z dnia na dzień się pogarsza, jest odżywiany przez sondę, podobno reaguje na bodźce, jednak jego stan jest bardzo zły, uniemożliwia to przewiezienie Gienka do Polski. Przypomnijmy, że Loska pochodzi z Białorusi, tam też przebywał gościnnie u swojej mamy, po udarze przeszedł operację w Baranowiczach. Dodajmy, że wokalista ma 43 lata.

Fundacja apeluje o zbiórkę pieniędzy. Prosi o wsparcie fanów Gienka, którym jego los nie powinien być obojętny. Dzięki zaangażowaniu fundacji oraz fanów być może uda się wybudzić wokalistę ze śpiączki oraz przewieść do Polski.

Gienek był widziany ostatnio ponad rok temu w dużych polskich miastach, w których nadal grał na ulicach.

To bardzo smutna historia.

Maja Hyży wytatuowała sobie swojego partnera! I to na połowę pleców! „Masakra! Bazgroły i tyle”

Maja Sablewska o swojej relacji z Michałem Szpakiem: „Ja mam do niego dużo…” [WIDEO]

Maja Sablewska pochwaliła się e-mailem od Michała Szpaka! Ma do niego tylko jedną prośbę [WIDEO]


Gienek Loska - Światełko do nieba WOŚP 2016

Gienek Loska - Światełko do nieba WOŚP 2016

Gienek Loska w Hard Rock Cafe (Fot. ONS)

Gienek Loska w Hard Rock Cafe (Fot. ONS)

Gienek Loska w 2011 roku wygrał X-Factor

Gienek Loska w 2011 roku wygrał X-Factor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×