Szukaj

Na Agatę Dudę spadła lawina krytyki. Nie wszystkim spodobał się jej gest

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda, mimo że nie wypowiada się publicznie, nie mówi o swoich poglądach, tylko towarzyszy mężowi i w pięknych stylizacjach spełnia obowiązki pierwszej damy, często bywa krytykowana. Tym razem jej gest także spotkał się z niepochlebnym odbiorem. O co poszło?

Andrzej Duda niedawno rozpoczął drugą kadencję prezydentury. U jego boku obowiązki będzie ponownie spełniała Agata Duda. Oboje już mają za sobą pierwszą podróż zagraniczną, podczas której pierwsza dama zachwyciła stylizacją. I tak właśnie jest najczęściej, że komentowane są jej stroje i na tym się kończy.

Kiedy jednak odwiedziła kolejne miejsce spadła na nią fala krytyki. Dlaczego?

Agata Duda skrytykowana przez internautów

Andrzej Duda ponownie wygrał wybory prezydenckie. Przez kolejne pięć lat będzie pełnić funkcję głowy państwa. W tym czasie może liczyć nie tylko na wsparcie zaufanych doradców, ale także pomoc swojej żony, Agaty. Pierwsza Dama regularnie bierze udział w różnych wydarzeniach, podróżuje po kraju i poza jego granice, odwiedza organizacje społeczne, spotyka się z uczniami bądź osobami, które potrzebują pomocy. Rozmawia także z przedstawicielami różnych środowisk. 28 września spotkała się z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich ze Starej Dąbi.

Koło tworzy pięćdziesiąt jeden kobiet. Są w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami i profesjami – łączy ich chęć pracy dla swojej małej ojczyzny. Dzięki ich zaangażowaniu powstała świetlica wiejska, w której spotykają się mieszkańcy; organizują też koncerty, wydarzenia integracyjne i warsztaty, uczą dzieci i młodzież między innymi kultywowania tradycji i rękodzieła – można przeczytać na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.

Spotkanie miał być kolejnym miłym gestem Agaty Dudy, którym pochwalono się w sieci. Jednak reakcja internautów odbiegała od oczekiwanej.

Internauci nie docenili działania pierwszej damy i pojawiła się lawina krytyki:

  • Czy Szanowna Pani Prezydentowa zaszczyciła swoją obecnością Kongres Kobiet? Odbył się w niedzielę. Dla niezorientowanych informuję.
  • Trudno na tych zdjęciach znaleźć Panią Agatę.
  • Muszę przyznać że paprotka tam pasuje- kupcie jej strój łowicki.
  • Wykwintne i odpowiednie towarzystwo …pogratulować .Jak nie narty to spotkania kółka różancowego – piszą.

Jak widać, działania Agaty Dudy nie spotykają się ze zrozumieniem.


Agata Duda na otwarciu muzeum

Agata Duda na otwarciu muzeum

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Agata i Andrzej Duda na romantycznym zdjęciu we Włoszech

Agata i Andrzej Duda na romantycznym zdjęciu we Włoszech

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×