Geri Halliwell po 20 latach nagrała nową wersję swojego kultowego teledysku! Fani Spice Girls będą zachwyceni [WIDEO]

Geri Horner

Geri Horner

Geri Halliwell, dzisiaj Horner, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek z zespołu Spice Girls. Teraz wraca wspomnieniami do lat, kiedy to nagrała w 1999 roku hit zapewniający jej życie w luksusie! Właśnie nagrała jego nową wersję.

Geri Halliwell to jedna z najbardziej zapadających w pamięć dziewczyn z popularnego w latach 90-tych girls bandu Spice Girls. Fani bardzo długo nalegali, aby odtworzyła swój hit sprzed lat Mi Chico Latino, który na pewno gdzieś teraz krąży w Waszych głowach. Artystka zaprezentowała na swoim Intagramie zdjęcia, na których opalała się na dziobie jachtu. Prawdopodobnie tego samego, na którym nagrywała swój hit. Ten utwór rządził na dyskotekach oraz bardzo długo nie schodził z listy topowych hitów, serwowanych przez rozgłośnie radiowe na całym świecie.

Artystka opublikowała zdjęcia z luksusowych wakacji z mężem Christianem Hornerem i ich dwuletnim synkiem Montague, który wyglądał niemalże identycznie jak ten, pojawiający się w klipie Mi Chico Latino w 1999 roku. Geri wyglądała obłędnie w białym kostiumie kąpielowym, gdy wiatr smagał jej włosy, a widok rozciągający się z jachtu zapierał dech w piersi.

Zobacz: Piękna sesja Geri Halliwell z półrocznym synem na okładce! Ale jest do niej podobny!

Mi Chico Latino 20 lat później

Spisetka pochwaliła się także serią innych zdjęć z luksusowej łodzi, i gdy obejmowała czule swojego synka Montague. Nie obyło się bez rozczulającego opisu, wypełnionego szczęściem.

Słońce sprawia, że wszyscy czujemy się dobrze! – napisała Geri Halliwell na swoim profilu w mediach społecznościowych

Fani od razu zaczęli komentować zdjęcie, widząc w nim uderzające podobieństwo właśnie do obrazów z jej hitu sprzed lat. Sama Geri także ułatwiła im to skojarzenie, podpisując zdjęcie:

Mi Chico Latino 20 lat temu!

Zobacz: Geri Halliwell pokazała ślubne zdjęcie! Fanki oszalały na widok jej obłędnej sukni ślubnej! “Kate się chowa”

Geri Halliwell, to zaraz po victorii Beckham jedna z najbogatszych piosenkarek nieistniejącego już zespołu Spice Girls, a jej majątek szacuje się na prawie 220 milionów złotych! Ta suma przyprawia o zawrót głowy, ale za tymi pieniędzmi idzie ogromna popularność zespołu oraz kobieca intuicja, dzięki której Geri Halliwell, wybierała tylko najbardziej lukratywne kontakty!

Zobacz: To wręcz niewiarygodne! Geri Halliwell ma 45 lat, rok temu urodziła, a ma lepszy brzuch niż Ewa Chodakowska!


Geri Horner - Instagram

Geri Horner - Instagram

Geri Horner z mężem - Instagram

Geri Horner z mężem - Instagram

Geri Horner z synem - Instagram

Geri Horner z synem - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×