Oto NASTĘPCZYNI Shakiry. Gerard Pique opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z Clarą. Już nie ukrywa, że jest zakochany

Gerard Pique

Gerard Pique

Gerard Pique już nie ukrywa swojej nowej partnerki. Piłkarz właśnie pochwalił się zdjęciem ukochanej i wywołał burzę w sieci. Tak wygląda następczyni Shakiry. 

Gerard Pique i Shakira przez 12 lat byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani poznali się na planie teledysku Waka Waka, a ich związek rozwinął się błyskawicznie. Na początku starali się ukrywać związek z czasem pochwalili się fanom, że łączy ich coś więcej. Nigdy nie zdecydowali się sformalizować relacji, ale doczekali się dwóch synów. Wspólnie wychowywali synów: Milana i Sashę.

Niestety latem pojawiły się informacje o rozstaniu zakochanych. Wokalistka i piłkarz po kilku dniach potwierdzili, że ich związek się rozpadł. Wydali oświadczenie, które zasmuciło ich fanów.

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie – brzmi oświadczenie wydane przez agencję komunikacji Shakiry za zgodą Gerarda Pique.

Od samego początku wiadomo było, że przyczyną rozpadu związki jest inna kobieta, która pojawiła się w życiu byłego zawodnika reprezentacji Hiszpanii. Teraz postanowił on pochwalić się pierwszym wspólnym zdjęciem.

Gerard Pique na pierwszym zdjęciu z nową partnerką

Kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o kryzysie w związku Pique i Shakiry od razu tabloidy informowały, że w życiu piłkarza pojawiła się 22-letnia studentka. Hiszpańska prasa podawała, że ma sporo ich wspólnych zdjęć, ale czekają z publikacją.

Chociaż jeszcze nie wyszło to na jaw, wiem, że pojawiła się trzecia osoba. To 22-letnia dziewczyna, blondynka, bardzo ładna, hostessa (…) Mamy ich wspólne zdjęcia. Doskonale wiem, kim ona jest. Mogę powiedzieć, że to ona spowodowała, że zerwał z Shakirą (…) Ta dziewczyna pracowała dla firmy sportowca zajmującej się organizacją imprez, ale nie możemy ujawnić jej nazwiska – powiedziała dziennikarka Laruq Fa.

Gerard postanowił jednak uprzedzić tabloidy i sam pochwalił się zdjęciem ze śliczną blondynką. Minęło zaledwie kilka godzin, a pod pierwszą wspólnym postem zakochanych pojawiło się miliony wirtualnych serduszek i komentarzy.

Zdjęcie z Clarą Chia wywołało spore zamieszanie. Fani gratulują piłkarzowi i jego nowej partnerce albo wręcz przeciwnie pomstują na to, że 22-latka rozbiła jego związek z Shakirą.

Przypomnijmy, że wokalistka kilka dni temu nagrała piosenkę, w której nie oszczędziła ani ojca swoich dzieci, ani jego ukochanej. Porównała ją do Twingo i Casio, a utwór stał się viralem.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – śpiewa Shakira.


Gerard Pique i Clara Chia

Gerard Pique i Clara Chia

Pique zakończył karierę

Pique zakończył karierę

Clara Chia Marti

Clara Chia Marti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×