Szukaj

Jennifer Aniston na celowniku hollywoodzkich przystojniaków. O gwiazdę walczy kolejny amant

Jennifer Aniston została wyrzucona z domu przez Brada Pitta, który nie był jeszcze gotowy na poważną relację, ale aktorka nie musi się martwić, że będzie sama. Już ją zaczął podrywać kolejny przystojniak.

Jennifer Aniston, odkąd rozstała się z Justinem Theroux w 2017 roku, nie była łączona na dłużej z żadnym mężczyzną. Jeśli nie liczyć doniesień kolorowej prasy o jej powrocie do pierwszego męża, Brada Pitta, po jego rozwodzie z Angeliną Jolie.

Niedawno Star doniósł, że po kwarantannie Pitt wyrzucił ją z domu, bo jednak nie był gotowy na kolejne poważne zobowiązania, a ona z nietęgą miną z kartonami opuściła jego posiadłość. Są nawet zdjęcia na dowód. Jednak piękna aktorka nie czekała długo na adoratora. Jest nim kolejny przystojniak z Hollywood.

Który hollywoodzki przystojniak podrywa Jennifer Aniston?

National Enquirer twierdzi, że Aniston stała się celem zalotów Gerarda Butlera, mimo że przystojny Szkot ma partnerkę.  Jennifer spotykała się z nim przez rok w 2009 roku. Zagrali razem w filmie The Bounty Hunter.  Magazyn twierdzi, że gwiazdor znowu poczuł coś do byłej dziewczyny i zaczyna z nią flirtować.

Podobno jego związek z Morgan Brown jest bardzo burzliwy. Zresztą media co jakiś czas donoszą o ich zerwaniu. Aktor miał zatęsknić za dowcipną i pełną optymizmu Aniston i mimo że jego relacja się jeszcze nie zakończyła, zaczyna flirtować z byłą dziewczyną. Sprzyja temu obecna sytuacja i zamknięcie, a on korzysta z tego i dzwoni do Jennifer Aniston, prowadząc długie rozmowy.

Jen zawsze go lubiła. Ostatnio dzielą się przemyśleniami podczas nocnych rozmów, aby zabić czas podczas długiej i samotnej blokady! – mówi informator.

Czy przystojnemu Butlerowi uda się poderwać Aniston? Czekamy na dalsze doniesienia.


Gerard Butler - Złote Globy 2016

Gerard Butler - Złote Globy 2016

Gerard Butler na wakacjach z Lewandowskimi

Gerard Butler na wakacjach z Lewandowskimi

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×