Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Ukochana Cristiano Ronaldo zmieniła fryzurę! To najmodniejsze cięcie sezonu!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez porno


Georgina Rodriguez zmieniła fryzurę

Wiosna to czas zmian – robimy ogromne porządki, wyrzucamy stare cichy z szafy, znów zapisujemy się na siłownię po porzuceniu jej w miesiąc od Nowego Roku i z utęsknieniem wypatrujemy wakacji. To doskonała pora na nową stylizację, wizytę u kosmetyczny czy ścięcie włosów! Kilka dni temu swoją metamorfozą pochwaliła się Anna Czartoryska, która całe życie marzyła o grzywce i wreszcie się jej doczekała:

#zawszechcialamtozrobic !!!#grzywka#nowafryzura#nowaja

Mówiliśmy wtedy, że grzywki wracają do łask? Mówiliśmy. I mieliśmy rację! Tym razem z uroczą, wystrzępioną grzywką pokazała się Georgina Rodriguez, ukochana Cristiano Ronaldo! Śliczna Georgina, która niedawno pierwszy raz została mamą i powiększyła ich liczną rodzinę o kolejnego malucha, wygląda doskonale w każdej fryzurze, ale grzywka zdecydowanie dodała jej drapieżności.

Cristiano pochwalił się swoją piękną ukochaną na Instagramie – kilka zdjęć z najnowszym wcieleniem Rodriguez pojawiło się również na jej profilu. Fani byli zachwyceni jej odświeżonym wizerunkiem i nie żałowali komplementów. Jak widać, czasem wystarczy zmienić jedną drobną rzecz.

Myślicie, że więcej gwiazd pójdzie w ich ślady? Grzywki, choć wymagają zdecydowanie więcej uwagi niż równe włosy lub krótka fryzurka, potrafią sprawdzić się każdej sytuacji. Lubią się z opaskami, spinkami, z luźnym warkoczem i eleganckim kokiem. Mówiąc krótko – uniwersalne, ponadczasowe i seksowne.

Podoba wam się nowa fryzura Georginy? Która wygląda w niej lepiej?

Piękna Georgina Rodriguez pochwaliła się brzuchem TYDZIEŃ po porodzie! Widok może szokować!

Georgina Rodriguez urodziła pod koniec roku. Teraz pokazała się z odsłoniętym brzuchem! Internauci nie dowierzają: „To film sprzed ciąży?” [WIDEO]

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez szaleją z dziećmi na basenie! Eva i Mateo to wykapany tata!

Czy Cristiano Ronaldo jest seksowny?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×