Szukaj

Ukochana Cristiano Ronaldo pokazuje swoje apetyczne kształty nad basenem. Można ją pomylić z Kim Kardashian

Georgina Rodriguez, Kim Kardashian

Georgina Rodriguez, Kim Kardashian

Georgina Rodriguez pozuje nad basenem, a my widzimy kogoś zupełnie innego. Partnerka Cristiano Ronaldo na zdjęciach prezentuje się zupełnie jak Kim Kardashian. Co za kształty!

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Od czasu gdy kobieta związała się z gwiazdą futbolu, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Często udziela wywiadów, oraz pojawia się na okładkach magazynów. Partnerka Ronaldo nigdy nie krępowała się pokazywać swoich imponujących kształtów. Za sobą ma wiele sesji zdjęciowych, gdzie pokazuje fantastyczną sylwetkę. Również w jej social mediach znajdziemy wiele zdjęć, na których pozuje toples, lub nawet w bardzo skąpej bieliźnie. Gwiazda bardzo dba o swoje ciało i nie wstydzi się go pokazywać.

Partnerka piłkarza może pochwalić się nie tylko imponującą figurą. Z wielkim powodzeniem spełnia się również w roli matki czwórki dzieci. Najstarszy syn, oraz bliźnięta, to dzieci zawodnika, które pojawiły się na świecie dzięki wynajętym surogatkom. Para ma również wspólną córeczkę Alanę Martinę. Dziewczynka niedawno skończyła 2 lata.

Georgina Rodriguez wygląda jak Kim Kardashian

Georgina Rodriguez ma niemal posągową urodę. Charakteryzują ją piękne kobiece kształty, które uwielbia podkreślać obcisłymi strojami. Pod jej zdjęciami w social mediach zawsze pojawia się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów. Nie można się im dziwić, bo nawet Cristiano Ronaldo znany ze swoich licznych związków, całkowicie stracił dla niej głowę.

Na ostatnim zdjęciu, które pojawiło się na jej profilu społecznościowym, można odnieść bardzo mylne wrażenie. Georgina pozuje przy basenie w bardzo obcisłej kreacji i wygląda zupełnie jak Kim Kardashian. Zarówno fryzura, czyli zaczesano gładko czarne włosy, jak i kreacja podkreślająca imponującą pupę sprawiają, że można ją pomylić ze znaną celebrytką. Podobieństwo obydwu gwiazd jest naprawdę uderzające.


Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Kim Kardashian, kreacja: Versace – MET Gala 2018

Kim Kardashian, kreacja: Versace – MET Gala 2018

Georgina Rodriguez – Globe Soccer Awards 2019

Georgina Rodriguez – Globe Soccer Awards 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×