Partnerka Cristiano Ronaldo wstydziła się piłkarza na początku związku. Szczere wyznanie Georginy Rodriguez

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo w jednym z wywiadów zdradziła, że na początku związku z gwiazdorem nie zawsze było jej łatwo i się wstydziła. Co sprawiało jej problem?

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, jakiś czas temu pojawiła się na okładce słynnego magazynu promującego zdrowy styl życia Women’s Health. Jej figura robi ogromne wrażenie. To wynik ciężkiej pracy na siłowni i zdrowego trybu życia. Narzeczona piłkarza zdradziła w wywiadzie, jak wygląda jej życie u boku wielkiej gwiazdy sportu i co sprawiało jej problem na początku związku.

Czego wstydziła się Georgina Rodriguez na początku związku z Ronaldo?

Cristiano RonaldoGeorgina Rodriguez są jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Piłkarz jest bardzo zakochany w swojej partnerce, a ona odwzajemnia uczucie. Razem wychowują 4 dzieci, w tym jedno wspólne, córeczkę Alanę Martinę.

Nie tak dawno narzeczona jednego z najsłynniejszych piłkarzy na świecie pojawiła się na okładce magazynu, na której eksponowała swoje piękne kształty. Georginę Rodriguez w wywiadzie przyznała, że treningi na początku związku z Ronaldo nie były dla niej łatwe. Wstydziła się ćwiczyć z zawodowcem.

Początkowo wstydziłam się ćwiczyć z Cristiano, wyobraź sobie, że muszę trenować na tej samej przestrzeni co Cristiano. Potem przywykłam do ćwiczenia w domu, kiedy zaczął trenować w swoim klubie, żebyśmy mogli spędzać więcej czasu, jak wraca z klubu.

Dopiero po jakimś czasie nauczyła się chodzić na siłownię z piłkarzem. Teraz cieszy się, że ma u boku najlepszego nauczyciela i wspólne treningi sprawiają jej przyjemność.

Cristiano trenuje rano i po południu, jest wybitnym sportowcem, to niesamowite, jak się koncentruje i poświęca swojej pasji do piłki nożnej – wyznała Rodriguez.


Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez zrobiła fryzurę Ronaldo

Georgina Rodriguez zrobiła fryzurę Ronaldo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×