Georgina Rodriguez pozuje w zjawiskowej sukni ślubnej. Fani ruszyli ze spekulacjami – już po ślubie czy przymiarka?

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez opublikowała zdjęcia, na których pozuje w białej, zjawiskowej sukni. Fani ruszyli ze spekulacjami. Czy modelka i Cristiano Ronaldo wzięli ślub?

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Razem wychowują czworo dzieci. Wiadomo, że piłkarz i modelka planują ślub. Chociaż plotkuje się, że ceremonia już dawno za nimi, Just Jared donosił, że sportowiec dopiero niedawno oświadczył się swojej ukochanej.

Sami zainteresowani jednak milczą na temat ewentualnej daty ślubu, a nawet samych zaręczyn. Zapewne przywykli, że kolorowa prasa co jakiś czas donosi, że pobrali się w tajemnicy. Jednak kiedy Georgina pokazała w social mediach zdjęcia w zjawiskowej białej sukni, spekulacje ruszyły ze zdwojoną siłą. Czyżby jednak modelka i gwiazdor reprezentacji Portugalii byli już po ślubie?

Georgina Rodriguez w sukni ślubnej

Georgina i Cristiano strzegą nie tylko daty zaręczyn, ale także wyglądu pierścionka, który piłkarz ofiarował wybrance. The Sun donosi, że sportowiec wręczył swojej przyszłej żonie biżuterię, której wartość sięga prawie 3 mln zł. Teraz wszyscy czekają na ślub zakochanych.

Na ten dzień zapewne czekają też dzieci pary. Najstarszy syn piłkarza – Cristiano Junior, bliźnięta – Mateo i Eva i Alana Martina, która jest jedynym biologicznym dzieckiem Cristiano i Georginy.

Tymczasem modelka nieźle poruszyła internautów, kiedy na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia w zjawiskowej białej sukni. Rodriguez w takiej kreacji z pewnością mogłaby powiedzieć tak ukochanemu. Tak też pomyśleli fani, którzy ruszyli ze spekulacjami – czy to już po ślubie, a może przymiarka kreacji?

Tym razem jednak to nie ślub a jedna z licznych sesji, w których Georgina bierze udział. Modelka o ponętnych kształtach nie może narzekać na brak propozycji współpracy. Jej najnowsze zdjęcia poruszyły internautów, którzy nie szczędzą komplementów.

  • Wspaniała.
  • Królowa morza.
  • Zjawiskowa jak zawsze.
  • Cudownie wyglądasz! – piszą.

Pojawiła się także niezliczona ilość emotek oznaczających ogień. Słusznie, bo narzeczona Cristiano Ronaldo wygląda niesamowicie.


Georgina Rodriguez w białej sukni

Georgina Rodriguez w białej sukni

Georgina Rodriguez w białej sukni

Georgina Rodriguez w białej sukni

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×