Ronaldo zrobił ukochanej zdjęcie w stringach. Soczyste pośladki gorącej Georginy będą wam się śniły po nocach

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Partnerka Cristiano Ronaldo zdecydowanie wie jak rozpalać wyobraźnię. Kobieta dodała zdjęcie, jak wiesza pranie jedynie w stringach. Internauci zachwycają się jej idealnymi kształtami. Co za ciało!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez kwarantannę spędzają w swojej luksusowej willi pod Lizboną. Wraz z dziećmi całkowicie odcięli się od świata i przestrzegają wszystkich nałożonych restrykcji. Oboje próbują uprzyjemnić swoim fanom czas izolacji, publikując całą masę zdjęć z domowych pieleszy. Regularnie dostarczają nową porcję informacji ze swojego życia prywatnego.

Piłkarz wraz z partnerką niedawno rozczulili wszystkich internautów zdjęciem ze swojej sypialni. Obserwatorzy nie tylko zachwycali się parą, ale również urodą trójki maluchów, które im towarzyszyły w beztroskiej chwili. Gwiazda futbolu jest ojcem czwórki dzieci. Jego najstarszy syn – Cristiano Junior, urodził się w 2010 roku. Później na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva, które w tym roku skończą 3 lata. Pod koniec 2017 urodziła się jego kolejna córka – Alana Martina.

Georgina Rodriguez kusi w stringach

Dziewczyna Cristiano Ronaldo to obiekt westchnień wielu mężczyzn na całym świecie. Kobieta może pochwalić się latynoską urodą i bardzo ponętnymi kształtami. Para poznała się, gdy Ronaldo przyszedł na zakupy do butiku Gucci, w którym Georgina była ekspedientką. Od tego czasu tworzą szczęśliwy związek.

Georgina na Instagramie bardzo często pokazuje fotki, które doskonale prezentują jej obłędne ciało. Tym razem postanowiła pokazać fanom, w jakim stroju wykonuje swoje domowe obowiązki. Kobieta została sfotografowana w stringach. W ten sposób zaprezentowała swoją apetyczną pupę.

View this post on Instagram

Paños al aire ???????????? @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Pod postem Georginy pojawiło się ponad milion polubień i niemal 16 tysięcy komentarzy. Wszyscy zachwycają się jej idealnymi kształtami.

  • Jak Ty to robisz! Wow, co za ciało.
  • Masz idealną figurę.
  • Co za widoki!
  • Wyglądasz jak ideał, wiele bym dała za taką pupę.

Ciężko nie zgodzić się z komentującymi.


Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez pojawili się na Marca Leyenda Award 2019

Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez pojawili się na Marca Leyenda Award 2019

Cristiano Ronaldo - Georgina Rodriguez Instagram

Cristiano Ronaldo - Georgina Rodriguez Instagram

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez – Globe Soccer Awards 2019

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez – Globe Soccer Awards 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×