Spektakularny tort, wokół najbliżsi i wiwatujący fani. Tak 29. urodziny celebruje Georgina Rodriguez. Cristiano Ronaldo nie żałował grosza dla ukochanej

29. urodziny Georginy Rodriguez

29. urodziny Georginy Rodriguez

Georgina Rodriguez celebruje swoje 29. urodziny. Huczna impreza, wielkie bukiety kwiatów i niesamowity tort. Oto jak świętuje partnerka Cristiano Ronaldo. W centrum uwagi najmłodsza córeczka piłkarza.

Cristiano Ronaldo został zawodnikiem saudyjskiego Al Nassr, to tam najprawdopodobniej zakończy spektakularną karierę. Potwierdziły się medialne doniesienia i sensacyjny transfer, który jeszcze niedawno wydawał się nierealny, stał się faktem. Wcześniej telewizja Al-Arabija informowała, że CR7 ma w nowym klubie otrzymywać najwyższe w historii futbolu uposażenie: 200 mln euro za sezon.

Rodzina piłkarza już się zadomowiła w nowym domu. Georgina Rodriguez, która jest równie znana, jak jej słynny narzeczony, już chyba przyzwyczaiła się do przeprowadzek. Jak poznała swojego ukochanego? O szczegółach pierwszego spotkania opowiedziała w dokumencie Jestem Georgina, na Netflixie. W brazylijskim Forbes zdradziła, że zarobiła już niemałe pieniądze i nie jest uzależniona finansowo od piłkarza.

Narzeczeni trzy lata temu doczekali się córeczki Alany Martiny. Razem wychowują też Cristiano Juniora, a także Evę i Mateo, których urodziły wynajęte przez piłkarza surogatki. Ostatnia ciąża partnerki piłkarza zakończyła się śmiercią jednego z bliźniąt. Synek nie przeżył – zmarł przy porodzie, o czym zrozpaczeni rodzice poinformowali w oficjalnym oświadczeniu w social mediach. Do rodziny dołączyła jednak Bella Esmeralda.

W sobotę Georgina świętowała swoje 29. urodziny. Zdjęcia z imprezy trafiły do sieci.

Georgina Rodriguez świętuje 29. urodziny

Georgina Rodriguez celebruje swoje 29. urodziny. Bliscy urządzili dla niej huczną imprezę w pięknie udekorowanym hotelu. Wielkie bukiety kwiatów i niesamowity tort, to tylko niektóre z atrakcji. W centrum uwagi znalazła się też najmłodsza córeczka Cristiano Ronaldo i Georginy, Bella.

29 lat otoczona ludźmi, których kocham całym sercem. Niezmiernie wdzięczna Bogu za wszystko. Dziękuję wszystkim za poświęcenie trochę czasu, żeby przesłać mi życzenia i tyle miłości – napisała.

Pod postem zaroiło się od życzeń w wielu językach. Szerokim strumieniem płyną ciepłe słowa skierowane do solenizantki.

Tak świętowali w ubiegłym roku: Ronaldo wydał fortunę na prezent urodzinowy dla Georginy. Zdjęcie ukochanej wyświetlono na najwyższym wieżowcu świata. Widok powala

Na YouTube pojawił się też filmik, na którym można zobaczyć, jak kibice Ronaldo razem z nim celebrują święto jego partnerki.


Georgina Rodriguez - 29. urodziny

Georgina Rodriguez - 29. urodziny

Georgina Rodriguez - 29. urodziny

Georgina Rodriguez - 29. urodziny

Georgina Rodriguez - 29. urodziny

Georgina Rodriguez - 29. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×