Szukaj

Dziewczyna Cristiano Ronaldo wspiera POLSKIE szpitale! Zdobyła się na imponujący gest

Georgina Rodriguez, piękna partnerka Cristiano Ronaldo, wspiera polskie szpitale. Zdobyła się na gest, który nie przejdzie bez echa. Ściągnęła aplikacje i wystawiła na sprzedaż najlepsze ubrania. Co można kupić? Do kiedy trwają licytacje? 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez tworzą udany związek. Podobno są już po zaręczynach, co wydało się przez przypadek. Modelka pokazała, jak spędza jeden z wieczorów, przy okazji pochwaliła się obłędnym pierścionkiem zaręczynowym. Co jakiś czas kolorowa prasa podaje informacje na temat ich ślubu. Kiedy się odbędzie, a może już jest za nimi? Zakochani jeszcze nie wypowiedzieli się na ten temat.

Cristiano i Georgina wychowują czwórkę dzieci. Tworzą szczęśliwą rodzinę, którą chętnie chwalą się w sieci. Ich zdjęcia niejednokrotnie rozczulają internautów. Tak jak to, które wczoraj pojawiło się na Instagramie. Piłkarz podzielił się fotografią, na której siedzi na szmaragdowej sofie. Otacza go gromadzka dzieci, uśmiechających się do obiektywu.

Georgina Rodriguez wspiera polskie szpitale. W jaki sposób?

Rodriguez jest nie tylko piękną partnerką Cristiano Ronaldo – przede wszystkim ma złote serce. W dobie pandemii koronawirusa przyłączyła się do zbiórki pieniędzy na rzecz polskich szpitali. Posprzątała szafę i znalazła prawdziwe perełki, takie jak m.in. sukienka z MTV EMA 2019, czy koszulka piłkarska F.C. Juventus z podpisem jej ukochanego.

Ubrania Rodriguez trafiły na aukcję, z której całość środków, które uda się zebrać, zostanie przekazana na pomoc potrzebującym szpitalom na walkę z COVID-19. Licytacje potrwają przez dwa tygodnie, do 20 maja.

Każdy może wziąć w nich udział i walczyć o wspomniane ubrania. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację LESS_, znaleźć użytkownika georginagio i przebić aktualną ofertę. Już teraz mówi się, że ubrania Georginy osiągną zawrotną cenę. I dobrze. Im wyższa kwota, tym większe wsparcie dla polskiej służby medycznej.

Georgina Rodriguez sprzedaje sukienkę z czerwonego dywanu

Georgina Rodriguez sprzedaje sukienkę z czerwonego dywanu

Oprócz Georginy zysk ze sprzedaży ubrań za pomocą aplikacji, na polskie szpitale przekazali także m.in. Julia Wieniawa, Robert Lewandowski, Sandra Kubicka, czy Wiktoria Gąsiewska.

Zobacz: Julia Wieniawa wsparła służbę zdrowia. Wysłała do szpitala paczkę z prezentami. Zawartość przesyłki robi wrażenie

 


Georgina Rodriguez sprzedaje koszulkę Cristiano Ronaldo z autografem

Georgina Rodriguez sprzedaje koszulkę Cristiano Ronaldo z autografem

Georgina Rodriguez wspiera polską służbę zdrowia

Georgina Rodriguez wspiera polską służbę zdrowia

Georgina Rodriguez wystawiła na sprzedaż swoje ubrania

Georgina Rodriguez wystawiła na sprzedaż swoje ubrania

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×