Georgina Rodriguez chwali się płaskim brzuchem w bikini. Imponująca figura zaledwie dwa miesiące po porodzie

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo od kilku dni wypoczywają na Majorce. Ukochana piłkarza pochwaliła się płaskim brzuchem. Jak wygląda dwa miesiące po porodzie?

Georgina Rodriguez od wielu lat jest szczęśliwa u boku Cristiano Ronaldo. Piłkarz poznał ukochaną w trakcie zakupów w luksusowym butiku. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, a zakochani od razu zaczęli snuć poważne plany. Wybranka piłkarza okazała się wspaniałą matką, dla jego najstarszego syna. Cristiano junior przyszedł na świat 12 lat temu, a urodziła go wynajęta surogatka. W podobny sposób na świat przyszły też bliźnięta: Eva i Mateo. Dopiero ich córeczka Alana Martina jest pierwszym biologicznym dzieckiem pary.

Kilka miesięcy temu zakochani pochwalili się, że ponownie zostaną rodzicami. W sieci opublikowali badanie USG, na którym pokazali kolejne bliźnięta. Niestety poród zakończył się szczęśliwie tylko częściowo. Ich córeczka rozwija się znakomicie, ale synek zmarł w dniu narodzin. Dla całej rodziny był to wielki cios, o czym piłkarz poinformował w sieci.

Georgina Rodriguez pokazała płaski brzuch

Narodziny ich najmłodszej córeczki Esmeraldy miały miejsce w kwietniu. Po dwóch miesiącach rodzina postanowiła wybrać się na urlop i nieco odpocząć. Zakochani wraz z dziećmi udali się na Majorkę. Tam w pełni korzystają z pięknej pogody i wszelkich uroków tego miejsca. Do sieci wrzucili między innymi zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć imprezę urodzinową, którą zorganizowali dla najstarszego syna.

Georgina po raz kolejny pochwaliła się kilkoma kadrami z wakacji, na których można podziwiać, jak doskonale bawią się w swoim towarzystwie i odpoczywają. Przy okazji ukochana piłkarza pokazała też płaski brzuch.

Dużo miłości – napisała.

Na kolejnych kadrach możemy zobaczyć rodzinne chwile, a także maluchy pluskające się w basenie. Największą uwagę zwraca jednak zdjęcie młodej mamy, która zaledwie dwa miesiące po porodzie może się pochwalić idealną figurą. Więcej ujęć obejrzycie w naszej galerii.


Cristano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×