Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska,...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem
Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?
Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił...

Dziś środa, 24.10.2018

Młodziutka partnerka Cristiano Ronaldo pochwaliła się zdjęciami z hucznych urodzin!

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo urodzinyZdjęcia z 24 urodzin Georginy Rodriguez

Georgina Rodriguez, która urodziła się 27 stycznia, świętuje dzisiaj swoje urodziny. Zdjęciami z hucznej imprezy, na której bawiło się potężne grono osób z jej najbliższego otoczenia, pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Partnerka i matka czwartego dziecka Cristiano Ronaldo skończyła 24 lata. Impreza urodzinowa odbyła się w modnej restauracji w Hiszpanii. Spośród gości najwięcej uwagi przyciągnęła oczywiście jubilatka, która ubrana w czarny kostium, dumnie pozowała ze złotymi balonami w kształcie cyfr „2” i „4”.

Na zdjęciu grupowym na próżno szukać Cristiano Ronaldo, wiadomo jednak, że para kilka dni wcześniej celebrowała urodziny Georginy tylko we dwoje.

Zobaczcie zdjęcia.

Georgina Rodriguez urodziła pod koniec roku. Teraz pokazała się z odsłoniętym brzuchem! Internauci nie dowierzają: „To film sprzed ciąży?” [WIDEO]

O tym świątecznym zdjęciu Cristiano Ronaldo mówi cały świat! Dlaczego nie ma na nim Georginy?

Fenomenalne zdjęcie! Cristiano Ronaldo i śliczna Georgina Rodriguez pozują z całą wesołą gromadką swoich „słodziaczków”! Widok rozbrajający!Czy Cristiano Ronaldo jest seksowny?

Komentarzy: 3


Rusia | 27 stycznia 2018, 22:58

Ładna z niej dziewczyna, Cris pewnie kocha ją skoro z nią jedyną ma dziecko. fajnie, niech im się wiedzie. Mi bardzo podoba się jej figura. Zaraz po porodzie tak świetnie wyglądać! Ja niestety nie miałam takie figury ani przed ani zaraz po urodzeniu. Ale siostra podrzuciła mi iqgreen, lekarz nawet wskazał ćwiczenia, więc dzięki temu szybko spadło mi parę dobrych kg. ciekawe kiedy ślub u tych dwojga. Z pewnością będzie to niesamowite wydarzenie, choć cos mi mówi, że jednak wezmą go w tajemnicy.


Gość | 27 stycznia 2018, 22:10

Absolutnie zgadzam sie z przedmówczynią . Nic dodać .


Gość | 27 stycznia 2018, 19:57

Ja jestem po prostu zszokowana poziomem bzdur jakie tu przekazujecie. Pierwszą rzeczą, jest nazywanie Georginy ,,kochanką”, wówczas kiedy nie dość, że jest matką dziecka Cristiano, to jeszcze prawdopodobnie jest jego narzeczoną. Jest matką dla jego dzieci i nazywanie jej ,,kochanką”, tylko po to by zwiększyć swoją żałosną i tak już popularność na polskiej scenie plotkarskiej jest szczytem chamstwa i żałości. Z dniem dzisiejszym tracicie kolejnego czytelnika. Dodatkowo, Georgina urodziła się dokładnie 27 stycznia, a swoje urodziny z Crisem będzie obchodziła dzisiejszej nocy, po jego powrocie z Walencji. Wstyd, po prostu wstyd. Bardzo żałuję, że ten tekst nie jest napisany po angielsku, bo wtedy wasza niekompetencja i brak profesjonalizmu dotarłaby do większej liczby odbiorców. Żegnam!


Dodaj komentarz
×