Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Szokujące doniesienia mediów w sprawie śmierci George’a Michaela. Przedawkował heroinę?! Fani są oburzeni

George Michael nie żyje


George Michael przedawkował narkotyki?

Nie cichną plotki dotyczące przyczyny śmierci George’a Michaela. W oficjalnym oświadczeniu podaje się, że piosenkarza zabiła niewydolność serca. Tymczasem w brytyjskiej prasie pojawiły się nowe szokujące informacje. Podobno do śmierci doprowadził George’a imprezowy styl życia, z którego słynął będąc u szczytu popularności.

Chociaż nie jest to nowość dla informacji publicznej, nikt nie przypuszczał, że ciągnęło to się przez ostatnie miesiące jego życia. Michael od lat głośno potępiał przyjmowanie narkotyków.

Proszę was, na miłość boską, bądźcie ostrożni – apelował do fanów na jednym z koncertów

Z kolei informator The Mirror twierdzi, że za zamkniętymi drzwiami George Michael i jego partner Fadi Fawaz nie odmawiali sobie mocnych używek:

George bardzo często miał do czynienia z różnymi narkotykami, najczęściej z heroiną. Kilka razy w ciągu ostatnich miesięcy trafił na ostry dyżur. To i tak cud, że wytrzymał tak długo

Jeśli wierzyć doniesieniom gazety, ostre imprezy w domu piosenkarza miały być codziennością.

George uwielbiał mieć u siebie gości i imprezy u niego często trwały aż do poranka następnego dnia. Tak niestety było aż do dnia śmierci. George był bardzo zahartowany, jeśli chodzi o imprezy i często niektórzy odpadali, a on jeszcze mógł się bawić – dodaje źródło

Środowisko fanowskie jest oburzone tego typu komentarzami i apeluje o uszanowanie George’a Michaela po śmierci. My również przyłączamy się do tej odezwy.

Zobacz: Wieloletni partner George’a Michaela przerywa milczenie w sprawie śmierci artysty!
Zobacz także: Partner George’a Michaela ujawnia kulisy śmierci ikony popu: „Nigdy nie zapomnę widoku martwego ukochanego w łóżku”
Zobacz: Ostatnie zdjęcia George’a Michaela. Tak źle nie wyglądał nigdy
George Michael - ostatnie fotki

George Michael – ostatnie fotki

George Michael

George Michael przedawkował narkotyki?

Najlepsza piosenka George’a Michaela to…Komentarzy: 3


Gość | 4 lutego 2017, 19:35

Do Halina – to nie był słaby człowiek. I nie pieniądze i sława doprowadziły do jego śmierci. Proszę najpierw poczytać o jego życiowych tragediach, a później dopiero ferować wyroki.


Halina | 8 stycznia 2017, 22:51

UMARŁA WIELKA GWIAZDA ALE SŁABY CZŁOWIEK, NIESTETY PIENIĄDZE I SŁAWA ZROBIŁY SWOJE! !!


Gość | 27 grudnia 2016, 17:23

Kasujecie komentarze… :/


Dodaj komentarz
×