Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Z OSTATNIEJ CHWILI: George Michael nie żyje! Miał 53 lata

George Michael nie żyje


George Michael nie żyje

To szokująca wiadomość. George Michael nie żyje. Zmarł 25 grudnia w swoim domu. Jak podaje BBC News, karetka pojawiła się przed posiadłością wokalisty w Goring w Oxfrodshire o 13:42. W oficjalnym oświadczeniu poinformowano, że gwiazdor pop, który zaczął swoją światową karierę w zespole Wham „odszedł spokojnie w swoim domu” a policja potwierdziła, że śmierci Georgoe Michaela nie towarzyszyły żadne podejrzane okoliczności.

O tym, że George Michael nie żyje poinformował jego agent, prosząc o uszanowanie prywatności rodziny. Dodał również, że na razie, w sprawie śmierci wokalisty nie będzie żadnych dodatkowych komentarzy.

Przyczyny śmierci George Michaela póki co nie są znane, tak samo jak data pogrzebu. TMZ powołując się na komentarz współpracownika muzyka nieoficjalnie ucina spekulacje jakoby powodem zgonu miała być choroba.

Aktualizacja: Przyczyną śmierci George Michaela była niewydolność serca.

Zobacz: Czy George Michael przegrał walkę z chorobą?
Zobacz: Ostatnie zdjęcia George’a Michaela. Tak źle nie wyglądał nigdy

Kim był George Michael?

George Michael podczas blisko 40 lat kariery muzycznej sprzedał ponad 100 milionów płyt. Najbardziej znany solowy album wokalisty to Faith, który osiągnął imponujący wynik sprzedaży – 25 milionów egzemplarzy. Ale chyba największym przebojem George’a Michaela pozostanie „Last Christmas”, bez którego chyba już nie wyobrażamy sobie świąt. Nikt się nie spodziewał, że autor tego hitu odejdzie w Boże Narodzenie.

Wiadomość o śmierci gwiazdora jest wielkim szokiem dla wszystkich. A fani opłakują swojego idola, który zmarł 25 grudnia 2016.

Zobacz: Partner George’a Michaela ujawnia kulisy śmierci ikony popu: „Nigdy nie zapomnę widoku martwego ukochanego w łóżku”
Zobacz: George Michael zostawił ogromny majątek! Luksusowe wille, tantiemy… Ale najciekawsze jest to, w co inwestował najwięcej
Zobacz: Przyjrzeliśmy się największym miłościom w życiu George’a Michaela. Jak długo ukrywał swoją orientację przed światem? Kim był jego najważniejszy partner?

Co było przyczyną śmierci George Michaela? Na co zmarł?

Co było przyczyną śmierci George Michaela? Na co zmarł?

George Michael na co zmarł?

George Michael na co zmarł?

George Michael powody śmierci

George Michael powody śmierci

Najlepsza piosenka George’a Michaela to…



Komentarzy: 10


jolka461 | 25 stycznia 2017, 11:05

smutno mi i żal po śmieci wielkiego artysty, jednak nie mogę uwierzyć, że sam podjął ten krok był za dużym perfekcjonalistą zostawił nie wydane krążki, zostawił też bardzo poważne plany na przyszłość, nie wierze może dlatego, że nie mogę się pogodzić z jego smiercia


Gość | 26 grudnia 2016, 18:20

To wielka strata spoczywają w spokoju George


Hx | 26 grudnia 2016, 09:55

największy hit to IMHO careless whisper


BTom | 26 grudnia 2016, 09:16

Krakał , krakał i wykrakał


Gość | 26 grudnia 2016, 09:13

Bardzo przykra wiadomość lubiłam jego piosenki . Michael Spoczywaj w Pokoju .


Czesia | 26 grudnia 2016, 09:11

Dwa zdjecia zdradzaja czemu zmarl. Chyba pil za dyzo koli lajt…


Wiesia | 26 grudnia 2016, 09:07

Taa. Smierc z przyczyn naturalnych. Jesli za taka uznac zawal serca lub udar muzgó. Zmarl we snie. Taa a karetke wezwano po obiedzie. Oczywiscie cicho sza. To po co mowic ze zmarl, sobowtora zatrudnic i niech ciagnie dalej. Najwazniejsze to zawsze sciemniac i krecic. Wtedy powstaja miliony teorii spiskowych


Gość | 26 grudnia 2016, 07:28

jaka wielka szkoda .Bardzo Go lubiłam .Odpoczywaj w pokoju .


Gość | 26 grudnia 2016, 04:06

Dla mnie to kwestia ciężkiej choroby.. spoczywaj w pokoju [*]


Gość | 26 grudnia 2016, 00:48

Brak słów…co za fatalny rok,???


Dodaj komentarz
×