Tak książę George jest trenowany do roli króla. Osobiście przygotowuje go królowa Elżbieta II

George trenowany na króla

George trenowany na króla

Książę George jest przygotowywany do rol króla. Trzeci w kolejce do tronu syn Kate i Williama jest poddawany treningowi przygotowującemu go do przyszłej roli.

Życie George’a od początku śledzą miliony ludzi na całym świecie. Książę przyszedł na świat w Szpitalu Świętej Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington 22 lipca 2013 roku. W tym samym szpitalu księżna Diana urodziła jego ojca – Williama. Chłopcu nadano imiona: George Alexander Louis. Jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu i wszystko wskazuje na to, że już jest przygotowywany do roli króla. O szczegółach pisze Woman’s Day.

Książę George jest przygotowywany do roli króla

Książę George jest pod każdym względem szczęśliwym dzieckiem, które ma obsesję na punkcie piłki nożnej i poluje na owady w ogrodzie ze swoim rodzeństwem. Ale królewskie źródła mówią, że młody człowiek – który jest już prawie tak wysoki jak jego mama, księżna Cambridge – zaczyna uświadamiać sobie, że jego przyszłość nie wygląda tak jak innych chłopców w jego wieku.

Rzeczywiście, Jej Wysokość nalegała, by spędzać z George’em więcej czasu niż kiedykolwiek z Williamem w jego wieku czy nawet z własnym synem, kolejnym królem, księciem Karolem.

Królowa czekała, aż William skończy 13 lat i będzie już w Eton, zanim zaprosiła go na herbatę i prywatne audiencje w weekendy. Natomiast swojego prawnuka Elżbieta II zaczęła przygotowywać do roli króla Jerzego VII już teraz.

Kate i książę William poinformowali George’a w jego siódme urodziny, że pewnego dnia będzie królem.

George jest bystrym dzieckiem i od dawna wydaje się świadom, że jest traktowany inaczej niż inne dzieci w szkole, bez względu na to, jak bardzo jego rodzice zachęcali go do normalnego życia. Ale jest otoczony tak wielką miłością i wsparciem ze strony rodziców, dziadków, a zwłaszcza „Gan-Gan” [jego przezwisko dla królowej], że naprawdę wydaje się, że jest przygotowywany do wielkiej roli.

George został wychowany w wielkim szacunku dla swojej prababci:

George jest bardzo kochany przez królową, którą nazywa Gan-Gan. Monarchini nie może być bardziej zadowolona z George’a, ponieważ przygotowuje go do bycia najlepszym pracującym członkiem rodziny królewskiej i zaczęła uczyć go, czego się od niego oczekuje.

W wieku 95 lat królowa nie czuje, że ma komfort czekania, aż chłopiec skończy szkołę średnią:

Podchodzi do niego łagodnie, czyta mu swoje stare pamiętniki z czasów, gdy była księżniczką, pokazuje mu filmy z czasów, gdy została królową, zachęcając go do podążania śladami swojego ojca, który pewnego dnia będzie też wielkim królem. George jest dzieckiem i jest dość oczywiste, że uważa, że ​​część z tego to okropna nuda.

Informator mówi, że królowa upierała się, że jeśli Kate i William mają jakiekolwiek pytania dotyczące wychowania następcy tronu, jej drzwi są zawsze otwarte.

Nietrudno dostrzec jej motywację – mówi informator. – Obserwowała, jak sprawy źle się układają z księciem Andrzejem, księciem Harrym i pod wieloma względami z księciem Karolem. Martwi się, żeby George miał najlepszy możliwy start w swojej długiej podróży na tron – i jak dotąd idzie to wszystko bardzo dobrze.

Myślicie, że do czasu, kiedy George będzie mógł przejąć tron, monarchia brytyjska będzie jeszcze istniała?


George trenowany na króla

George trenowany na króla

Książę George - 8. urodziny

Książę George - 8. urodziny

Euro 2020: William, Kate i George na trybunach meczu Anglia-Niemcy

Euro 2020: William, Kate i George na trybunach meczu Anglia-Niemcy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×