Amal Clooney jest w ciąży? Na okładce magazynu wylądowały jej zdjęcia z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem

George i Amal Clooney

George i Amal Clooney spodziewają się trzeciego dziecka? Tabloid nie ma wątpliwości i wskazuje zaokrąglony brzuszek żony aktora.

George Clooney jest mężem przepięknej libańsko-brytyjskiej pani adwokat, Amal. Para tworzy dobrze dobrany duet już od 7 lat. Wychowują 4-letnie bliźnięta Alexandra i Ellę. Aktor w jednym z wywiadów wyznał, jaką rewolucję w jego życiu zrobiło założenie rodziny.

Nie ma wątpliwości, że obecność Amal w moim życiu zmieniła wszystko. To był pierwszy raz, kiedy wszystko, co robiła i wszystko, co dotyczyło jej, było nieskończenie ważniejsze niż cokolwiek związanego ze mną – mówił pięknie o żonie – A potem mieliśmy tych dwoje. To jest bardzo satysfakcjonujące i coś wielkiego, czego w ogóle nie widziałem… nie spodziewałem się tego – powiedział o swoich dzieciach.

Mimo wielu plotek o kryzysie, rozwodzie, o zdradach, oni ciągle trwają, a ich uczucie ma się bardzo dobrze. Tabloid właśnie ogłosił druga ciążę Amal. Na dowód pokazuje zdjęcia.

George i Amal Clooney spodziewają się trzeciego dziecka?

George i Amal Clooney nie mają problemu, żeby przyznać, że ich małżeństwo miało swoje wzloty i upadki. Ale trzeba przyznać, że ich przyjaciele odetchnęli z ulgą, że para przetrwała trwający dłuższy czas kryzys i są zakochani bardziej niż kiedykolwiek. W zeszłym tygodniu zauważono, że małżonkowie najprawdopodobniej odnowili ślub we Włoszech.

Świadkowie mówią New Idea, że ​​43-letni Amal, która była ubrana w cienką białą sukienkę, może również spodziewać się trzeciego dziecka.

George i Amal zebrali swoich najbliższych, w tym siostrę Amal, na wytworną kolację – mówi świadek – Plotki mówią, że było to odnowienie przysięgi, ale wyglądało też na to, że mają coś ekstra do ogłoszenia. Zdecydowanie wyglądała, jakby miała zaokrąglony brzuszek.

Informator mówi, że Amal i George, którzy mają już 4-letnie bliźniaki, Ellę i Aleksandra, radzą sobie z prowadzeniem oddzielnego życia dzięki temu, że oboje są zajęci karierą – starają się, aby wszystko działało, jak trzeba.

Nie byłoby niespodzianką, gdyby odnowili swoją przysięgę, że będą świętować przejście przez to wszystko. A gdyby była w ciąży, byliby zachwyceni – bliźniaki nagabywały ją o kolejne rodzeństwo!

Czy doniesienia o drugiej ciąży Amal się potwierdzą?


New Idea z ciężarną Amal Clooney

New Idea z ciężarną Amal Clooney

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×