Szukaj

Co się dzieje z George’em i Amal? Sprzeczne doniesienia amerykańskich mediów

George i Amal Clooney

George i Amal Clooney

George Clooney i Amal Clooney się rozstają? Tym razem tabloidy podają dosyć sprzeczne informacje. Kwarantanna okazała się gwoździem do trumny ich relacji, czy też zbawieniem? Będzie absurdalnie drogi rozwód?

George ClooneyAmal Clooney są rodzicami bliźniąt. Ella Alexander przyszli na świat w Lindo Wing w Londynie. Wszystko wydawało się układać świetnie. Niestety nad parą zawisły właśnie czarne chmury. Izolacja nie posłużyła ich związkowi. Czy może całkiem odwrotnie? Co donoszą tabloidy?

George i Amal Clooney się rozwodzą?

Czy George i Amal Clooney zmierzają w kierunku absurdalnie drogiego rozwodu? A może czas spędzony na kwarantannie jest dobrodziejstwem dla ich związku? Pojawiają się sprzeczne pogłoski na temat ich relacji.

Globe twierdzi, że Clooneyowie, tak przyzwyczajeni do spędzania czasu osobno ze względu na ich karierę, mają trudności z przebywaniem tak blisko siebie, że zmierzają od razu przeprowadzić oszałamiająco drogi rozwód o wartości 500 milionów dolarów.

George nie zadowala się byciem przełożonym – mówi rzekomy informator z publikacji – a Amal uważa, że ​​konieczność sprzątania po nim jest dusząca i żmudna.

Z drugiej strony Star obecnie pcha historię w przeciwną stronę. Kolejny tajemniczy donosiciel twierdzi, że aktor i prawniczka świetnie się wspólnie bawią na kwarantannie.

To naprawdę przywróciło romans w ich związku – mówi – Dla George’a wspaniale było budzić się z Amal i codziennie widzieć dzieci.

George i Amal Clooney zmierzają w kierunku bolesnego postępowania rozwodowego czy wspólny czas pomaga naprawić ich związek?

Kilka tygodni temu, na przykład, Life & Style opublikowało historię, w której twierdzono, że George i Amal Clooney już dawno rozeszli się z powodu braku porozumienia co do miejsca zamieszkania. Tabloid twierdził, że George chciał mieszkać w Los Angeles, podczas gdy Amal faworyzowała Londyn. W rzeczywistości para mieszka razem, zarówno w Londynie, jak i LA. Inną popularną teorią, często popieraną przez amerykańskie tabloidy, jest to, że Clooneyowie spodziewają się kolejnych dzieci, aby uratować swoje małżeństwo.

Jak widać, plotki na temat związku Clooneyów są bardzo sprzeczne. Co jest prawdą?


Amal i George Clooney na okładce Globe

Amal i George Clooney na okładce Globe

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×