Szukaj

Poruszający widok przy trumnie George’a H.W. Busha. Cały świat płacze przez to zdjęcie

George H.W. Bush pies

Pies George’a H.W. Busha nie chce odejść od trumny

Poruszające zdjęcie sprzed trumny George’a H.W. Busha wstrząsnęło Internautami, a wielu doprowadziło do łez. 41 prezydent Stanów Zjednoczonych, który w historii zapisze się jako prawdziwy bohater, zmarł 1 grudnia 2018 roku. Przeżywszy 94 lata, Bush zmarł w otoczeniu rodziny i najbliższych. Prawdopodobną przyczyną śmierci był sędziwy wiek i pogarszający się stan zdrowia.

O jego śmierci poinformowała rodzina w oficjalnym oświadczeniu:

Jeb, Neil, Marvin, Doro i ja ze smutkiem ogłaszamy, że po 94 godnych podziwu latach zmarł nasz ojciec. Był człowiekiem o wyjątkowym charakterze i najlepszym tatą, jakiego mogliby sobie wymarzyć syn lub córka – czytamy w oświadczeniu.

Rodzina Bushów nie zapomniała podziękować za wsparcie, które otrzymali:

Cała rodzina Bushów jest głęboko wdzięczna za współczucie osób, które troszczyły się i modliły o tatę oraz za kondolencje naszych przyjaciół i obywateli.

Najwyraźniej nie tylko najbliżsi członkowie klanu Busha cierpią po jego śmierci. Na Instagramie CNN pojawiło się poruszające zdjęcie, na którym widać trumnę zmarłego prezydenta i jego ukochanego psa, leżącego tuż pod nią. Jak donoszą amerykańskie media, labradorka o imieniu Sully nie opuszcza trumny swojego pana nawet na krok i będzie towarzyszyła mu podczas ostatniej drogi. Pies, który pełnił rolę przyjaciela rodziny i strażnika Busha, będzie obecny podczas uroczystości pogrzebowych, których data nie została jeszcze podana.

Chwyta za serce, prawda?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje George H.W. Bush. Zmarł 41 prezydent Stanów Zjednoczonych

Niesamowite zdjęcie wzruszyło cały świat. Tak George W. Bush uczcił pamięć zmarłych rodziców

Barbara Bush nie żyje. Była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych przegrała z podstępną chorobą


Czy pomagasz fundacjom wspierającym zwierzęta?

×