Szukaj

Amal nie miała litości dla George’a Clooneya, gdy poprosił ją o rękę. Zanim padło „tak” musiał się nieźle namęczyć

George Clooney - wywiad

George Clooney - wywiad

George Clooney w szczerym wywiadzie dla CBS Sunday Morning wyznał, jaką rewolucję w życiu zrobiła mu Amal. Nie od razu zgodziła się zostać jego żoną.

George Clooney jest mężem przepięknej libańsko-brytyjskiej pani adwokat, Amal. Para tworzy dobrze dobrany duet już od 6 lat. Wychowują 3-letnie bliźnięta Alexandra i Ellę. Aktor w szczerym wywiadzie wyznał, jaką rewolucję w jego życiu zrobiło założenie rodziny. Zobaczcie, jak pięknie mówi o żonie.

Amal Clooney nie od razu powiedziała TAK po oświadczynach George’a

Aktor zabrał głos w wywiadzie dla CBS Sunday Morning w niedzielę 29 listopada. Podczas rozmowy opowiedział o swojej żonie, a także o ich 3-letnich bliźniakach.

Nie ma wątpliwości, że obecność Amal w moim życiu zmieniła wszystko. To był pierwszy raz, kiedy wszystko, co robiła i wszystko, co dotyczyło jej, było nieskończenie ważniejsze niż cokolwiek związanego ze mną – mówił – A potem mieliśmy tych dwoje. To jest bardzo satysfakcjonujące i coś wielkiego, czego w ogóle nie widziałem… nie spodziewałem się tego – powiedział o swoich dzieciach.

Okazało się, że na początku znajomości, Clooney wcale nie myślał o ślubie, a kiedy już zdecydował poprosić Amal o rękę, ta nie od razu się zgodziła.

Kiedy się spotykaliśmy, nigdy nie rozmawialiśmy o małżeństwie. Zapytałem ją niespodziewanie, długo się nie zgadzała. Byłem na kolanach przez jakieś 20 minut, w końcu powiedziałem: „Słuchaj, zepsuję biodro”. Nigdy nie rozmawialiśmy też o posiadaniu dzieci, a pewnego dnia po prostu powiedzieliśmy: „Co o tym myślisz?”. Idziemy do lekarza na USG. Mówią: „Masz chłopca!” a ja na to: „Chłopie, fantastycznie!” A oni mówią: „I masz tam jeszcze jednego”. Byłem gotowy na jedno. Nagle jest dwoje. Ciężko jest zmusić mnie do milczenia, ale wtedy po prostu stałem tam przez jakieś 10 minut, wpatrując się w ten kawałek papieru i pytając: „Co? Dwa?”

George powiedział, że jest bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy i że jego bliźnięta mają siebie nawzajem. Mówił też o życiu w domu w czasie pandemii.

Minęło trochę czasu, odkąd zrobiłem 15 ładunków prania dziennie, umyłem podłogi i wszystkie te drzwi. Zawsze powtarzam, że czułem się jak moja mama w 1964 roku, ponieważ miała dwoje dzieci i żadnej pomocy. Teraz mam dla niej więcej szacunku niż kiedykolwiek – wyznał.

Cały wywiad z gwiazdorem poniżej.


George Clooney - wywiad

George Clooney - wywiad

George Clooney - wywiad

George Clooney - wywiad

George i Amal Clooney odpoczywają w hotelu

George i Amal Clooney odpoczywają w hotelu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×