Szukaj

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu będą parą! Pierwsze spotkanie po latach właśnie mają za sobą

Brad Pitt i Jennifer Aniston spotykają się na sekretnych randkach!

Jak donosi magazyn Star, Jennifer Aniston i Brad Pitt zaczęli się w sekrecie spotykać. A wszystko za sprawą wspólnego znajomego byłych małżonków! Podobno sam George Clooney zachęcał Brada, żeby ten odezwał się do Jennifer po jej rozstaniu z Justinem Theroux.

Zaczęli się umawiać na nocne randki właśnie dzięki George’owi – zapewnia informator czasopisma Star. – George był pierwszym, który zadzwonił do Brada, kiedy rozpadło się jego małżeństwo z Angeliną Jolie. A kiedy Jennifer i Justin ogłosili swoje rozstanie, zachęcił Brada, żeby ten odezwał się do Aniston i dał ich związkowi drugą szansę.

Clooney, Pitt i Aniston przyjaźnili się od końca lat 90. Po rozpadzie małżeństwa Brada i Jen, George nadal utrzymywał kontakt z aktorką, ale jego przyjaźń z Bradem gwałtownie skończyła się. Wszystko przez Angelinę, która podobno totalnie odcięła Pitta od George’a.

Po rozpadzie małżeństwa Pitta i Jolie oraz ogłoszeniu separacji Jennifer i Justina, George zakasał rękawy i zabrał się za swatanie dawnych przyjaciół. Oby Clooney skutecznie odegrał rolę Amora! Miło byłoby widzieć Brada i Jennifer znowu razem. Jak myślicie, plan George’a się powiedzie?

Mega pomysł amerykańskiego gwiazdora! Zorganizował tajną randkę Jennifer Aniston z Bradem Pittem! Angelina dostała szału!

Jennifer Aniston już zapomniała o swoim Justinie! Szaleje jak nastolatka i korzysta z uroków wolności!

Jennifer Aniston i Brad Pitt będą mieli dziecko?! Gwiazda nareszcie spełni swoje największe marzenie!


Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt powinni do siebie wrócić?

×