George Clooney i Amal szykują się do DRUGIEGO ślubu. Tabloid ujawnia piękne plany i datę

George Clooney, Amal

George Clooney, Amal

George Clooney i Amal Clooney szykują się do drugiego ślubu. To już oficjalne: para pokonała wszystkie problemy małżeńskie i zamierzają odnowić przysięgę. Tabloid podaje szczegóły.

To było kilka trudnych lat dla małżeństwa Amal i George’a Clooneyów, z niemal ciągłymi plotkami, że są o krok od rozwodu. Po przejściu przez wiele przeszkód trudnym okresie, kiedy ich dzieci – bliźnięta, były malutkie i wymagały stałej uwagi, a oni musieli to połączyć z karierą, postanowili, że nadszedł czas dla nich. Tabloidy donoszą, że planują drugi ślub i odnowienie przysięgi.

Drugi ślub Geroge’a Clooneya i Amal Clooney

Przyjaciele pary, którzy byli coraz bardziej odsuwani od czasu narodzin ich bliźniaków w 2017 roku, byli zaniepokojeni oznakami problemów w ich małżeństwie, a niektórzy nawet przewidzieli, że nie przetrwają. Na szczęście wydaje się, że George i Amal świetnie sobie poradzili z trudnościami, a osoba wtajemniczona mówi, że nawet planują odnowić swoją przysięgę.

Z ograniczeniami pandemii bedą mogli zrobić tylko coś bardzo małego i intymnego – chodzi o powtórzenie niektórych starych obietnic i złożenie nowych. Oczywiście George i Amal uwielbiają imprezy, więc oboje mają nadzieję, że w maju będzie to podwójna uroczystość, także z okazji 60. urodzin George’a. Ale wszystko będzie zależało od sytuacji w czasie pandemii.

Dla aktora i prawnik zajmującej się prawami człowieka, droga do szczęścia małżeńskiego była trudna. Według informatorów Amal miała problemy z samodzielną opieką nad Aleksandrem i Ellą, gdy George podróżował po świecie i wydawało się, że wolał imprezować z Rande Gerberem, niż spędzać noce z żoną i dziećmi.

Ze swojej strony George argumentował, że tak naprawdę nigdy nie chciał mieć dzieci, zanim poznał Amal i chociaż bardzo kocha bliźniaki, czuł, że Amal radzi sobie z każdym dniem o wiele lepiej niż on. To spowodowało wiele napięć między nimi, ale Amal jest zdecydowanie zbyt silną kobietą, aby nie walczyć.

Według źródeł sytuacja stała się w pewnym momencie tak trudna, że ​​Amal często pozostawała w ich angielskim wiejskim domu, podczas gdy George spędzał więcej czasu w Los Angeles lub nad jeziorem Como.

To było złe życie i żadne z nich nie było szczęśliwe – mówi osoba wtajemniczona – Ale w ciągu ostatnich sześciu miesięcy Amal postawiła na swoim. Nalegała, aby podczas pandemii razem zamknęli się w swoim domu w Studio City w Los Angeles. Miała plan, jak przywrócić ich małżeństwo na właściwe tory. Amal to logicznie myśląca kobieta, która opracowała strategię rozwiązania swoich problemów. Pracowali nad dużymi i małymi rzeczami. Ponownie spotykali się podczas romantycznych wędrówek o zachodzie słońca na wzgórzach Hollywood, co okazało się bardzo pomocne. Poprosiła go również, aby spędził co najmniej dwie godziny czasu z bliźniakami.

Informator podkreślił też, że liczne doniesienia o romansach aktora także im nie pomagały.

O ile wiem, George nigdy nie zbłądził, ale Amal czuła się nieswojo z ogromną liczbą telefonów z pracy, które wykonywał z takimi osobami jak Katie Holmes, Jennifer Aniston, Jennifer Lawrence i Shailene Woodley. Ale uspokoił ją fakt, że oddał jej go bez pytania i nie znalazła w nim nic poza profesjonalną pogawędką o możliwych scenariuszach i rolach.

Trudna walka o małżeństwo się powiodła, a teraz pozostaje czekać na zdjęcia z ich drugiego ślubu.


Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Amal Clooney, George Clooney -MET Gala 2015

Amal Clooney, George Clooney -MET Gala 2015

George Clooney i Amal Clooney na demonstracji przeciwko przemocy z użyciem broni

George Clooney i Amal Clooney na demonstracji przeciwko przemocy z użyciem broni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×