Szukaj

Takich rewelacji u Clooneyów nikt się nie spodziewał. Nowe doniesienia ucinają spekulacje o rozwodzie

George i Amal Clooney

George i Amal Clooney

George i Amal Clooney będą mieli kolejne bliźnięta, aby uratować swoje małżeństwo. Wygląda na to, że w ten sposób chcą pokonać swoje problemy i scalić związek. Co jeszcze donosi zagraniczna prasa?

Trzy lata temu George ClooneyAmal Clooney doczekali się swoich pierwszych dzieci. Ella Alexander przyszli na świat w Lindo Wing w Londynie. W tym samym szpitalu rodziła również księżna KatePippa Middletonksiężna Diana. Od kiedy bliźnięta pojawiły się na świecie, poukładane, luksusowe życie jednej z najbardziej popularnych par w Hollywood, uległo diametralnej zmianie. W jednym z wywiadów aktor twierdził, że jego dzieci nie płaczą – za to on i jego żona każdej nocy płaczą ze zmęczenia.

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiły się pogłoski na temat kryzysu w związku George’a i Amal. Mówi się, że mieszkają osobno, a kobieta sama zajmuje się dziećmi, gdy on bryluje na salonach i zajmuje się karierą. W najnowszym artykule tabloid twierdzi, że para postanowiła ratować małżeństwo kolejnym dzieckiem. Będą kolejne bliźnięta.

Czy Amal Clooney jest w bliźniaczej ciąży?

Star twierdzi, że George i Amal Clooney oczekują kolejnego chłopca i dziewczynki trzy lata po powitaniu bliźniąt, Elli i Aleksandra. To nieoczekiwany cud, ale para, póki co tego nie ogłasza, czekając, aż ciąża będzie w bardziej zaawansowanym stadium. Dziecko miało być remedium na kryzys w małżeństwie, a tu niespodzianie okazuje się, że będzie kolejna parka.

Amal i George Clooney będą mieli dzieci?

Amal i George Clooney będą mieli dzieci?

Informator twierdzi, że George weźmie dwuletnią przerwę z Hollywood, aby spędzić więcej czasu z nowymi dziećmi.

George wyczyścił swój plan pracy, aby mógł zostać tatą w pełnym wymiarze godzin] – powiedział.

Podobno Clooneyowie byli bliscy rozwodu przed wiadomościami o ciąży. Było to spowodowane tym, że aktor rzekomo miał skłonność do imprezowania ze swoimi kolegami, ale wiadomości o kolejnych dzieciach przystopowały go.

Ta ciąża uratowała ich małżeństwo – twierdzi informator.

Czekamy teraz na zdjęcia Amal z zaokrąglonym brzuszkiem.


Hulu's 'Catch-22' U.S. Premiere

George Clooney and Amal Clooney at Hulu's "Catch-22" U.S. premiere held at the TCL Chinese Theatre on May 7, 2019 in Hollywood, CA. © O'Connor/AFF-USA.com

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×