Szukaj

George Clooney publicznie broni Meghan Markle! “Robicie jej to samo co Dianie”

George Clooney publicznie broni Meghan Markle

George Clooney zabrał publicznie głos na temat medialnej nagonki na Meghan Markle, która szaleje w amerykańskiej i brytyjskiej prasie. Aktor, który prywatnie przyjaźni się z księżną Sussex i księciem Harrym nie żałował gorzkich słów i publicznie potępił dziennikarzy, porównując ciężarną przyjaciółkę do jej teściowej, zmarłej księżnej Diany. Co powiedział?

Od kiedy wydało się, że Meghan Markle wejdzie do rodziny królewskiej i naprawdę zostanie żoną księcia Harry’ego, niemal każdego dnia pojawia się w jakiejś gazecie. Media nie dają jej spokoju nawet teraz, gdy jest w siódmym miesiącu ciąży i już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Najwięcej krytyki otrzymuje przez konflikt z rodziną – prasa zaczęła uważać ją za winną zachowania Thomasa Markle i jego dzieci, które są przyrodnim rodzeństwem Meghan. George Clooney, którzy prywatnie przyjaźni się z księżną i księciem wreszcie nie wytrzymał.

Aktor postanowił zabrać głos na publicznej imprezie, gdy zapytano go o Meghan i o to, czy będzie ojcem chrzestnym jej dziecka. Poruszono także kwestię listu, który Meghan wysłała do ojca. Clooney stracił cierpliwość:

Chcę powiedzieć, że właśnie widziałem ten “artykuł”. Ścigają Meghan Markle wszędzie; jest prześladowana i oczerniana. Jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży i jest zaszczuta, oczernia się ją i prześladuje dokładnie w taki sposób, w jaki robiono to Dianie. Historia się powtarza i wiemy jak skończyła się ostatnim razem. Nie mogę nawet wyrazić jak bardzo mnie to frustruje. Wzięliście list od córki do ojca i opublikowaliście go wszędzie. To nieodpowiedzialne. Jestem naprawdę zszokowany – powiedział ostro w rozmowie z dziennikarzem

Trudno odmówić mu racji…

 

Meghan Markle sprytnie kopiuje księżną Dianę! Tym posunięciem naraziła się pałacowi!

Reakcja Meghan Markle na ruchy dziecka jest bezcenna! Fani nagrali piękny moment! [WIDEO]

Meghan Markle napisała do ojca szczery list! Nie spodziewała się, że wycieknie do sieci w całości!


Czy wierzysz w plotki z życia gwiazd?

×