Szukaj

Nie żyje jedna z głównych gwiazd serialu „Dynastia”. Smutne doniesienia z USA

Geoffrey Scott nie żyje

Geoffrey Scott nie żyje

Nie żyje jedna z największych gwiazd serialu Dynastia. Zza oceanu płyną smutne doniesienia. Fani pogrążyli się w żałobie. 

Dynastia to serial, który przez wiele lat gromadził przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Saga powstała w latach 80. i liczy sobie aż 220 odcinków. Opowiada o wlotach i upadkach członków rodu Carringtonów. Głównym wątkiem produkcji jest konflikt byłych małżonków, którzy cały czas walczą o władzę nad firmą.

Zagmatwane losy doczekały się aż 37 nominacji do Złotych Globów i zdobyły 5 statuetek. Zderzenie twardych interesów i skomplikowanych miłosnych perypetii okazało się wielkim hitem nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Dynastia była emitowana w wielu krajach, w tym między innymi w Polsce.

Nad Wisłą serial cieszył się podobną popularnością jak w swojej ojczyźnie. Aktorzy grający główne role z miejsca zostali wielkimi gwiazdami, a ich życie prywatne stało się tematem do plotek dla kolorowej prasy. Fani z wypiekami na twarzy śledzili nie tylko to, co mogli zobaczyć na ekranie, ale także to, co działo się poza planem. Dzisiaj media obiegła smutna wiadomość o śmierci aktora, który wcielał się w jedną z głównych ról.

Nie żyje gwiazda serialu Dynastia

Geoffrey Scott nie żyje. Taka wiadomość w środę obiegła kolorową prasę. Informację tę potwierdziła żona aktora w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Cheri Catherine Scott poinformowała, że jej mąż zmarł w ich domu w Broomfield w stanie Kolorado. Odszedł 23 lutego, dzień po swoich 79. urodzinach. Największą popularność wśród fanów przyniosła mu rola w najbardziej znanej operze mydlanej świata. W Dynastii zagrał Marka Jenningsa, pierwszego męża Krystle Carrington, do obsady dołączył tuż przed trzecim sezonem.

Nie żyje Geoffrey Scott, aktor, model i sobowtór Tom Sellecka. Zmarł kilka godzin po swoich 79. urodzinach 23 lutego 2021 r. W Broomfield w stanie Kolorado.

Geoffrey Scott nie żyje. Kim był?

Aktor w swojej karierze zagrał nie tylko w serialu Dynastia. Pojawił się także w telenoweli Mroczne Cienie, w serialu CBS Concrete Cowboys, a ostatni raz widzowie mogli go zobaczyć na dużym ekranie w 2003 roku, gdy wcielał się w rolę prezydenta w filmie Hulk.

Swoim fanom doskonale znany jest także z udziału w reklamach. Wystąpił w ponad stu spotach, a najsłynniejsze z nich były reklamy papierosów Marlboro i Camel. W role marynarza wcieli się też w reklamie perfum Old Spice.

Scott od wielu lat zmagał się z chorobą Parkinsona. Przyczyny jego śmierci nie zostały podane do wiadomości publicznej.


Geoffrey Scott nie żyje

Geoffrey Scott nie żyje

Geoffrey Scott

Geoffrey Scott

Geoffrey Scott

Geoffrey Scott

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×