To już oficjalne! Wiadomo, gdzie odbędzie się tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Nie zabraknie gwiazd

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Gdzie tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką? Już zapadła decyzja, a stacja poinformowała, że pojawią się największe gwiazdy estrady.

Koniec roku już za pasem i wielu z nas zaczyna się zastanawiać, jak spędzi sylwestra. Telewizja Publiczna już szykuje wspaniały koncert. Sylwester Marzeń z Dwójką ponownie zagości na ekranach telewizorów. Można też będzie wybrać się w plener. Dokąd w tym roku?

Gdzie tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką?

Przypomnijmy, że rok temu impreza odbyła się w Zakopanem pod sceną na Równi Krupowej. Zebrało się tam około dwudziestu tysięcy widzów, a przed telewizorami zasiadły miliony. Największą gwiazdą zagraniczną imprezy był Jason Derulo, który zaśpiewał kilka swoich największych przebojów. Na dwupoziomowej scenie o powierzchni ponad 1300 metrów kwadratowych nie zabrakło także innych gwiazd, można było przywitać nowy rok w towarzystwie Zenka Martyniuka, Sławomira, Julio Iglesiasa Juniora, Senhit czy Maryli Rodowicz.

Polacy uwielbiają hucznie kończyć stary rok i wchodzić w nowy. Wielu z nich robi to w domach, więc mogą bawić się przy organizowanych przez stacje telewizyjne koncertach. Nie od dziś wiadomo, że dużą popularnością cieszy się Sylwester Marzeń z Dwójką. Już wiadomo, że impreza odbędzie się podobnie jak rok wcześniej w Zakopanem. Jest już potwierdzenie ze strony publicznego nadawcy.

TVP ma dla Was niespodziankę! Właśnie zapadła decyzja, że „Sylwester marzeń w Dwójką”, który odbył się w ubiegłym roku w śnieżnym Zakopanem, ponownie zawita na Podhale. Stacja już zapewniła o tym, że 2023 rok powitamy w towarzystwie największych gwiazd estrady. Kto wystąpi podczas „Sylwestra marzeń z Dwójką” w tym roku? Stacja nie potwierdziła jeszcze szczegółów, ale już niedługo mają paść pierwsze nazwiska! Już teraz możemy być pewni, że nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd – entuzjazmuje sie Superexpress.

Jesteście fanami plenerowych imprez?


Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×