Gdzie się podziały loki Magdy Gessler? Zaskakujące zdjęcie słynnej restauratorki trafiło do sieci i spowodowało niezłe poruszenie

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler przebywa właśnie w Kanadzie. Cieszy się wspólnym czasem z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Na jednym ze zdjęć zaskakuje fryzurą. Gdzie się podziały jej loki?

Magda Gessler t znana wszystkim osobowość telewizyjna, której sławę ugruntowały Kuchenne rewolucje.  Zrobiła zawrotną karierę, ale w życiu sporo przeszła. Jej pierwszy ukochany mąż Volkhart Müller zmarł w młodym wieku, przegrywając walkę z nowotworem, zostawiając ją z małym synkiem. Z drugim mężem Piotrem Gesslerem wzięła rozwód. Od lat jednak jest bardzo szczęśliwa u boku Waldemara Kozerawskiego.

Z lekarzem mieszkającym na co dzień w Toronto w Kanadzie, połączyło ją uczucie, któremu nie przeszkadza nawet spora odległość. Spotykają się gdy tylko pozwalają im na to zawodowe obowiązki i zwiedzają razem świat, albo po prostu rozkoszują się swoją obecnością. Niedawno mężczyzna oświadczył się restauratorce, a ta opowiedziała o swoim wymarzonym ślubie.

Cicho i wśród najpiękniejszej przyrody i najbliższych przyjaciół… Ja chcę z miłością, romantycznie, bardziej w stylu Joao Gilberto, muzyki brazylijskiej, klimaty właśnie Meksyk, tego typu albo polskie Mazury. Ale żeby było pięknie i cudownie, i żeby było raczej skromnie niż na bogato – pwiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Obecnie Magda spędza czas z ukochanym. Na jednym ze zdjęć zaskoczyła fryzurą. Gdzie podziały się jej loki?

Gdzie się podziały loki Magdy Gessler?

Znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler jest burza blond loków. Mało kto wyobraża sobie słynną restauratorkę w innym uczesaniu. O ile czasem pokazuje się w mniej wyrazistym makijażu lub zupełnie bez niego, to skręty zawsze są wyraźnie zaznaczone. Tym razem jednak zaskoczyła i na jednym ze zdjęć z Kanady pozuje w zupełnie innej fryzurze, niż nas do tego przyzwyczaiła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Owszem, pozostała przy blondzie, ale rozprostowane loki sprawiają, że wygląda zupełnie inaczej. Do tego dopiero teraz widać, jak długie włosy ma Magda Gessler. Publikacja wywołała niezłe poruszenie w komentarzach. Podoba wam się w takim wydaniu?


Magda Gessler - gdzie się podziały jej loki?

Magda Gessler - gdzie się podziały jej loki?

Magda Gessler z wnuczką
Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Komentarze

 • Gość pisze:

  Doczepy…fujjjj

  • Gość pisze:

   BARDZO ŁADNIE PANI WYGLĄDA I NA KOBIETĄ ODMIANA WYSZŁA NA LEPSZE PIEKNIE

  • Gość pisze:

   Tczavbnydg

  • Ja. pisze:

   Ale pani jest sztuczna czy nie lepiej być sobą

  • Gość Dorota pisze:

   Wygląda jak zmokła kura, kiedyś widziałam jej zdjęcie na którym miała wyprostowane włosy, wyglądała pięknie i 20- CIA lat mniej.

  • Gość pisze:

   Racja że fuj…nie nie podoba Mi się wcale…po co poprawiać coś co było dobrze..

  • GośćBogdan pisze:

   Jeszcze retusz by wydłużyć zbyt dużą spuchniètà od alkocholu twarz.Chore to.Niech pokarze zdjěcie jak wstaje zrana normalnie.To wszyscy ucieknà😂🤣😃

 • Gość pisze:

  Co to kogo obchodzi co ma sztucznego, fajna kobitka. Niektórzy chcieliby żeby była mocherowym beretem bo jest już babcią. Brawo pani Magdo jest pani kolorowa, szalona, kocha życie

 • Gość pisze:

  Mierna uroda i matki i corki, tak codziennie nas męczą tymi newsami o niczym

  • GośćKasia pisze:

   Mierna chyba twoja , piękna uroda , ona ma 70 lat ,ty pewno 40 i gorzej wyglądasz ,stąd ten osad .

  • Dorota D. pisze:

   „ mierna uroda” , co to w ogóle jest za tekst?, fajnie tak pisać anonimowo co??? Nie oglądam programów z Magdą G. Ale to nie znaczy, że mam prawo ją obrażać albo pisać takie bzdury. Swoją drogą to ciekawe jakiego typu jest Twoja uroda???

  • niemylfaktuiopinii pisze:

   Do GoscKasia
   Jakie to typowe: ” ty pewno 40 i gorzej wyglądasz”. Tak własnie działa dzisiejszy świat: własne opinie i przypuszczenia uznawane sa za jedynie słuszne pewniki i na takiej bazie wydawane są osądy. Moja prawda, twoja prawda, a to tak naprawde wszystko g…o prawda. Tylko opinia. Makabra.

  • Gość pisze:

   Na górnym zdjęcie mimo wacunku to nie magda

  • Gość pisze:

   Ja ją lubię jaka jest ma charakter osobowość jest świetna i rozumie ludzi

  • GABI pisze:

   Napisała pewnie nieprzeciętna „urodnica”

  • GośćKamil pisze:

   No bo to prawda.Jej còrka jest ładna i szczupła.Ona wręcz odwrornie inna uroda i budowa.Gruba buła niech lepiej schudnie troche i przestanie zakładaç te szaty aladyna tylko normalne sukienki klasyczne.to jej wyjdzie na dobre.

 • Prawda pisze:

  Koszmar ,sama sztuczność i plastik fuj