Szukaj

Wielkie poruszenie w USA! Dziecko Angeliny Jolie nagle zapadło się pod ziemię! Zachowanie gwiazdy jest niepokojące

Angelina Jolie dzieci Maddox

Angelina Jolie dzieci Maddox

Co się dzieje z Maddoxem, synem Angeliny Jolie?

Gdzie podział się najstarszy syn Angeliny Jolie? Gwiazda milczy jak zaklęta, a Maddox Jolie-Pitt zniknął zupełnie z radaru. Kilka tygodni temu oboje odwiedzali najbardziej prestiżowe amerykańskie uczelnie, ale do rozpoczęcia szkoły zostało kilka miesięcy. Gdzie się podziewa?

Angelina Jolie prowadzi bardzo intensywne życie zawodowe. Jeśli nie jest akurat na planie zdjęciowym lub nie tworzy jakiejś kampanii reklamowej, pojawia się na spotkaniach ONZ jako honorowy wysłannik i angażuje się w wiele projektów charytatywnych. Czas rozdziela pomiędzy pracę, a burzliwy rozwód z Bradem Pittem, który od dwóch lat próbuje sfinalizować. Resztkę wolnego, która jej zostaje, poświęca dla szóstki swoich dzieci. Przed nią ogromne wyzwanie – Maddox Jolie-Pitt na jesieni rozpocznie edukację wyższą. Kilka tygodni temu gwiazdę przyłapano z synem na odwiedzaniu najbardziej prestiżowych uczelni w Stanach Zjednoczonych. Wybrali się na zakupy, a potem Maddox wsiąkł jak kamfora. Od tamtej pory nikt go nie widział.

Jak wyjawia People, Angelina nie zamierza zdradzić którą uczelnie Maddox wybrał w ostateczności. Chłopak rozpłynął się jednak w powietrzu, paparazzi nie widują go już w towarzystwie rodzeństwa czy matki, nie widziano go również z Bradem. Aktor jest podobno zaniepokojony nagłą nieobecnością syna, a media spekulują, że Maddox wybrał się w tradycyjną dla wielu amerykańskich nastolatków podróż po Europie. Wielu z nich decyduje się na „zaznanie życia” przed napiętym uniwersyteckim harmonogramem. Jest to jedno z wielu możliwych wyjaśnień.

Jak myślicie, gdzie się zaszył?

Zobacz: Brad Pitt wreszcie skomentował rozwód z Angeliną Jolie. Jej wybryki doprowadzają go do szału!

Zobacz: Nowy romans Angeliny Jolie z polskim wątkiem w tle! Żyje nim już całe Hollywood!

Zobacz: Podstępna Angelina Jolie uknuła sprytny plan odebrania Bradowi praw do dzieci!


Angelina Jolie z synem Maddoxem

Angelina Jolie z synem Maddoxem

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Najpierw zabili mojego ojca"

Maddox Joli-Pitt na Luwrze

Maddox Joli-Pitt na Luwrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×