Ciężko w to uwierzyć, ale tak Jennifer Aniston zarabiała na życie. Gdzie pracowała, zanim została gwiazdą?

Jennifer Aniston tatuaże

Jennifer Aniston tatuaże

Jennifer Aniston zdradziła w wywiadzie, że wykonywała niebezpieczną pracę, zanim zaczęła zarabiać miliony, grając w Przyjaciołach.

Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych, ale też najlepiej zarabiających gwiazd Hollywood. Obecnie otrzymuje 2 miliony dolarów za odcinek The Morning Show. Do tego dochodzą również jej premie i tantiemy sitcomów. W pierwszym sezonie Przyjaciół jej pensja wynosiła 540 000 $. W drugim sezonie obsada zyskała na sile, a Aniston zarobiła 960 000 $. W ostatnim gwiazda zgarnęła 18 milionów dolarów.

Jednak zanim zera zaczęły mnożyć się na jej koncie, podjęła niebezpieczną pracę. Jaką?

Gdzie pracowała Jennifer Aniston, zanim stała się sławna?

Jennifer Aniston ujawniła, że wykonywała potencjalnie niebezpieczną i niskopłatną pracę, którą podjęła na krótko przed znalezieniem zatrudnienia w hitowym sitcomie Przyjaciele. 52-letnia dziś aktorka, która otrzymywała milion dolarów za odcinek w późniejszych sezonach rozpoczętego w 1994 roku serialu, zanim zaczęła zarabiać pieniądze, ujawniła, że była posłańcem rowerowym w Nowym Jorku.

W jednym z ostatnich wywiadów aktorka przyznała, że ​​przetrwała tylko jeden dzień, ale podała szczegóły tej przygody. Cofając się dla fanów w przeszłość, Aniston mówiła o swoim życiu w Nowy Jorku, zanim przeniosła się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę jako aktorka.

Byłam posłańcem rowerowym przez jeden dzień w Nowym Jorku – powiedziała, po czym ujawniła, że ​​po szkole pracowała w agencji reklamowej – Aby zarobić dodatkowe pieniądze, wykonywałem dorywcze prace – kontynuowała gwiazda – I pewnego dnia ich posłaniec rowerowy po prostu się nie pojawił.

Jennifer Aniston ujawniła również, że była całkowicie nieprzygotowana na ulice Manhattanu.

A teraz pamiętaj, w Central Parku mogę jeździć na rowerze, mam na myśli miękkie obszary do lądowania – kontynuowała – Ale więc po prostu śmiało powiedziałem tak i dali mi tę torbę i włożyli wszystkie te butle do tej torby. Do tej pory nie wiem, jak przeżyłam ten dzień, ponieważ to było… być na Piątej Alei z tym ruchem ulicznym i wszystkim, jak wytrzymałam? – mówiła.

Dziennikarz przerwał jej, żartując:

Upewniłeś się, że paczki tam dotarły, to wszystko, co się liczy.

Aktorka zdradziła, że nie pamięta, co się stało z rowerem, bo jej wspomnienia są nieco zamazane. Trzeba jednak przyznać, że gwiazda zaskoczyła swoich fanów. Wyobrażacie sobie Jennifer pędzącą rowerem z przesyłkami?


Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zaczyna się wazne ze idzie dorobic i jeszcze płacą posłaniec taksówkarz kelnerka prezes jak mówi żona piłkarza nigdy im tego nie wybacze no juz juz baba jago masz 100milion i kup sobie mietka full wypas tylko nie drzyj r..ja i podatek zapłac bo znowu będzie smr..d i kak..we oczka za gwiazdki a reszta wiadomo i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×