Z kim córka Narożnych spędzi święta? Sąd zdecydował. Magda komentuje

Magda Narożna, Dawid Narożny

Magda Narożna, Dawid Narożny

Magda Narożna nie mogła dojść z byłym mężem do porozumienia w kwestii tego, gdzie ich córka spędzi nadchodzące święta. Sprawę rozwiązał sąd. Co wiadomo na ten temat?

Magda Narożna przed laty założyła wraz z byłym już mężem Dawidem Narożnym zespół Piękni i Młodzi. Wspólnymi siłami podbili rodzimy rynek muzyczny, zyskując ogromną popularność. Mieli wielu fanów, którzy trzymali kciuki nie tylko za ich sukces, ale i związek. Niestety ta nie przetrwała próby czasu. O rozstaniu małżonków było bardzo głośno, ponieważ między ich obecnymi partnerami doszło do awantury, która zakończyła się bójką. Joanna, obecna żona Dawida, zamieściła na Instagramie relację, na której widać było całe zajście. Po tym incydencie mężczyzna opuścił zespół, a kontakty z byłą partnerką ograniczył do niezbędnego minimum, o czym Magda opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Utrzymujemy kontakty tylko związane z dzieckiem. Myślę, że na moim miejscu każda kobieta jedynie takie kontakty by utrzymywała. Miałam okazję poznać jego nową partnerkę, nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać, bo nie jest to dla mnie przyjemny temat.

Oboje dążą do tego, by spędzać z Gabrysią jak najwięcej czasu, dlatego też uregulowali przed sądem to, gdzie dziewczynka spędzi święta.

Z kim córka Magdy i Dawida Narożnych spędzi święta?

Dziewczynka bardzo przeżyła ich rozstanie, ponieważ nie może już spędzać czasu z obojgiem rodziców jednocześnie. Mimo to oni dokładają wszelkich starań, by nie odczuła rozłąki. Dawid w wolnych chwilach szlifuje talent wokalny Gabrysi. W duecie z nią nagrał kilka utworów, które cieszą się sporą popularnością w sieci. Wspólnie wykonali dwa największe przeboje grupy pt. Ona jest taka cudowna oraz Niewiara. Nieco później udostępnili nagranie, na którym śpiewali Shallow z repertuaru Lady GagiBradleya Coopera.

Niemalże od początku grudnia wszystkie gwiazdy w pocie czoła przygotowują się nie tylko do planowanych wystąpień, ale i do świąt. Przy okazji rozmowy o Bożym Narodzeniu, dziennikarz Pomponika zapytał Magdę o to, jakie ma plany na ten czas.

Spędzimy je rodzinnie bardziej. Będziemy po trochu odwiedzać rodzinę, by z każdym podzielić się opłatkiem. Wigilia musi być tradycyjnie u babci (…) Przede wszystkim nie gramy. Mieliśmy już wcześniej taki plan, od 3 lat nie gramy w święta i dobrze się z tym czuję – odpowiedziała.

Odwiecznym dylematem małżeństw po rozwodzie jest to, z kim ich pociechy spędzą ten czas. W rozmowie z portalem wokalistka przyznała, że wraz z byłym mężem uregulowali to przed sądem.

Nie zamierzam tego komentować. To są osobiste sprawy… Mamy w sądzie wszystko załatwione, ja nie mam o co się kłócić – dodała w wywiadzie dla Pomponika.

Jak widać mimo napiętych relacji, Narożnym udało się dojść do konsensusu. Niewykluczone, że za ich przykładem inni zwaśnieni rodzice zdecydują się na podobne rozwiązanie tego problemu.


Gabriela Narożna zaśpiewała Shallow

Gabriela Narożna zaśpiewała Shallow

Gabriela Narożna zaśpiewała Shallow

Gabriela Narożna zaśpiewała Shallow

Magda Narożna z córką Gabrielą Narożną - Instagram

Magda Narożna z córką Gabrielą Narożną - Instagram

Komentarze

 • GGośćość pisze:

  A może by tak Gabrysia zadecydowała u kogo święta,a nie sąd,szkoda dziecka,ale pięknie z tatą zaśpiewała.

 • Gość pisze:

  Odszedł do innej a skąd wiesz dlaczego pisząc takie bzdury .

 • Gość pisze:

  Cała prawda o rozwodach… nienawiść, gniew i ciągle przepychanki. Jeśli ktoś uwaza, ze można się rozwieść i mieć przyjacielskie stosunki , to grubo się myli. Rozwód to dopiero początek dramatu, a nie ulga.

  • Russ pisze:

   Tak to prawda

  • Iwona pisze:

   Nie zgadzam sie, jestem z mężem po rozwodzie od 2014 roku, zabral wówczas tylko swoje rzeczy, wszystko mi zostawił, córkę też, do dziś mamy dobry kontakt, widzi ja kiedy chce a na święta córka jest raz u jednej rodziny raz u drugiej. Ustępujemy sobie kiedy trzeba, bo dobro dziecka jest najważniejsze.

  • Gość pisze:

   Pewnie , że można.
   Jestem tego żywym przykładem 🙂

 • Gość pisze:

  Mała Gabrysia wyrasta na ładną dziewczynkę. Jej braciszek śmieszny okrąglutki z niego maluszek.
  Nie lubię disco polo i o zespole piękni i młodzi dowiedziałam się dopiero jak zaczęli pisać o nich na Pudlu w związku z bardzo nieprzyjemnym i bardzo nieeleganckim rozwodem Narożnych. Dzisiaj słuchałam piosenki Lady Gagi i Bradleya w wykonaniu duetu córki Gabrysi i jej ojca. Dziewczynka ma ładny głos i bardzo fajnie zaśpiewali piękny utwór jakim jest Shallow.

 • Gość pisze:

  To u kogo spędzi święta?

 • GośćD2R2 pisze:

  Ja nie wiem co bym zrobiła jakby mój mąż odszedł do innej, p. Magdzie pewno zawalił się cały świat, napewno nie chciałabym aby dziecko widziało ojca z tą drugą, bardzo współczuję takim rodzinom, kiedyś myślałam inaczej o jej byłym, przelotna miłość, ale nie zniszczył swoją rodzinę

  • Iwo pisze:

   Jesteś idiotką…nic byś nie zrobiła, jakby twój mąż odszedł do innej. Nikt z nas nie jest niczyją własnością. Pomyśl trochę, jeśli potrafisz??? Wina leży gdzieś po środku, nikt nie odchodzi z dnia na dzień. To trochę trwa, tylko nikt się nie chce do tego przyznać. W pewnej chwili zaczyna się psuć…nie zawsze to wina faceta. Może on miał jej dość…jej osaczenia i ciągłych roszczeń i pretensji. Jak się słucha wypowiedzi tej kobiety, to od słuchania ma się jej dość, a co dopiero mieszkać z nią, spać….porażka.

  • Gość magda pisze:

   Jesteś w błędzie nie on odszedł a ona

  • TERESA pisze:

   Gdyby tak szybko nie było tej drugiej i tego następnego dziecka być może byliby razem! Potrzeba było czasu,ale oczywiście następne do kasy zawsze są-bezwstydnice,wchodzące z brudnymi buciorami w świat rodziny i dzieci!

 • GośćIgit pisze:

  Jeszcze brzydsza od matki

  • Gość pisze:

   Ty piekno pieknosc
   Durnowaty wpis

  • Gość niecodzienny pisze:

   A ty pewnie pieknosc iście światowej marki,jak można tak porównać dziecko,brak kultury osobistej krytykancie

  • Gość pisze:

   Fan narożnego,brak gustu

  • Gość pisze:

   Jest ładną dziewczynka wyrośnie na piękna kobietę i nawet ładniejsza od mamy😊😊

  • Gość pisze:

   Jak możesz oceniać urodę dziecka? Jaka by nie była, na pewno bardziej ma w głowie poukładane od Ciebie. Ty na pewno pusto pod kopułą.

 • Gość pisze:

  Samo zycie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×