Szukaj

Meghan Markle zamarzył się własny „Vogue”! Właśnie rozpoczęła pracę nad swoim magazynem. To będzie hit!

Meghan Markle - gazeta. Kiedy wyda?

Meghan Markle - gazeta. Kiedy wyda?

Meghan Markle i książę Harry zastrzegli znak towarowy Sussex Royal, który będzie używany w kilkudziesięciu produktach, w tym m.in. w gazetach. Czyżby planowali wydać własne czasopismo?

Meghan Markle od momentu, w którym dołączyła do rodziny królewskiej, nie ma łatwego życia. Na łamach prasy regularnie jest atakowana przez swojego ojca, Thomasa Markle, który żali się na brak kontaktu z córką. Niektóre media poszły o krok dalej i opublikowały fragment prywatnego listu, który księżna skierowała do swojego taty.

Książę Harry, w odpowiedzi na ataki brukowców, pozwał niektóre z nich. Czyżby postanowił wytoczyć znacznie cięższe działo i walce z plotkami, wraz z żoną założą własne czasopismo?

Meghan Markle i książę Harry będą mieli swoją gazetę?

Wiele na to wskazuje. Jak podaje Daily Mail, kiedy Meghan Markle i książę Harry odpoczywają w Kanadzie, ich prawnicy nie mają chwili wytchnienia. Niedawno znakiem towarowym zastrzegli kilkadziesiąt produktów, które tylko przez małżonków i za ich zgodą mogą być sygnowane marką Sussex Royal. Prawnie chronione są plakaty, gadżety, ubrania, a także gazety.

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan i książę Harry – wizyta w RPA

Czy małżonkowie wkrótce ruszą z własnym czasopismem? Pałac oficjalnie nie komentuje tych pogłosek, nie zdradzając kiedy i gdzie ewentualnie będzie wydawana gazeta Meghan Markle i jej męża. Pewne jest natomiast, że żona Harry’ego miała okazję nauczyć się prowadzenia magazynu od specjalistów.

Przed miesiącami zadbała o to, by wrześniowe wydanie magazynu Vogue, było dopięte na ostatni guzik. W roli naczelnej, w której mogła sprawdzić się przez jeden miesiąc, odnalazła się doskonale, o czym świadczyć może fakt, że nakład wyprzedał się błyskawicznie, a wspomniany numer był komentowany w mediach na całym świecie.

Zobacz: Księżna Camilla uprzykrza życie Meghan Markle. Jak mogła powiedzieć jej coś tak okrutnego?

 


Meghan Markle dekoruje tort

Meghan Markle dekoruje tort

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×