Szukaj

Nie żyje znany dj. Miał 30 lat. Pracował z największymi gwiazdami

Nie żyje 30-letni dj i_o

Nie żyje 30-letni dj i_o

Nie żyje znany amerykański dj. Mężczyzna miał zaledwie 30 lat. Informacja o jego śmierci pojawiła się na oficjalnym profilu na Instagramie. W sieci żegnają go także przyjaciele.

Amerykański dj urodził się 17 maja 1990 roku. Na swoim koncie miał liczne współprace z najpopularniejszymi muzykami. Nagrywał między innymi z: Daisy Guttridge, FAY, JAUZ, No Mana, Raito, Sian, Tommy Trash i Grimes. To właśnie z ostatnią z wymienionych wokalistek nagrał wielki przebój Violence, który został wydany na jej krążku Miss Anthropocene. Płyta ukazała się w tym roku.

Nie żyje dj i_o – Garrett Lockhart

Garrett Lockhart w branży muzycznej był znany pod pseudonimem i_o. Tworzona przez niego muzyka cieszyła się ogromną popularnością. O śmierci dj-a poinformowano za pośrednictwem kont w mediach społecznościowych. Nagłe odejście 30-latka jest prawdziwym szokiem dla jego fanów. Mężczyzna zmarł w poniedziałek, 23 listopada. Na tę chwilę przyczyny śmierci nie zostały podane do wiadomości publicznej. Otoczenie artysty nieoficjalnie mówi o przegranej walce z koronawirusem.

Był wyjątkowo utalentowany, prawdziwy artysta i wizjoner. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy z nim pracować. Niech spoczywa w pokoju – czytamy na profilu DIM MAK.

Our hearts are heavy right now within the Dim Mak family after learning of the passing of Garrett Lockhart, aka I_o ,…

Posted by DIM MAK on Tuesday, November 24, 2020

Również na Instagramie należącym do dj-a pojawiła się oficjalna informacja o jego śmierci.

W poniedziałek, 23 listopada, świat stracił piękną duszę, Garretta Falls Lockharta. Ten niezwykle utalentowany duch nauczył nas, że nawet jeśli nic się nie liczy, to i tak można podążać do przodu z miłością. Prawda i dusza Garretta żyje dalej poprzez muzykę, którą się dzielił. Spoczywaj w pokoju, Garrett. Kochamy cię.

Pod postem internauci zamieścili tysiące komentarzy, w których fani składają kondolencje rodzinie zmarłego 30-latka. My również się do nich przyłączamy.

Kim był Garrret Lockhart?

Muzyk cieszył się ogromną popularnością w branży EDM. Zyskał sporą sławę dzięki swojej współpracy z takimi twórcami jak, chociażby bardzo znany DJ deadmau5. Jednak szerszej publiczności dał się poznać podczas swojej pracy z artystką znaną pod pseudonimem Grimes. Prywatnie jest ona żoną amerykańskiego miliardera i właściciela SpaceX – Elona Muska.

Poniżej przypominamy piosenkę Violence, którą nagrał razem z wokalistką Grimes.


Garrret Lockhart nie żyje

Garrret Lockhart nie żyje

Garrett Lockhart nie żyje

Garrett Lockhart nie żyje

Garrett Lockhart nie żyje

Garrett Lockhart nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×