Szukaj

Tak wygląda garderoba XXI wieku! Céline Dion pokazała czym jest prawdziwy luksus! Po prostu obłęd!

Celine Dion ma 10 tysięcy par butów

Celine Dion ma 10 tysięcy par butów

Céline Dion to bezapelacyjna ikona muzyki pop. Wielką sławę przyniosła jej piosenka My Heart Will go On skomponowana specjalnie do filmu Titanic. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w programie Carpool Karaoke. Zobaczcie, co wyjawiła prowadzącemu!

Kanadyjska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Początki jej kariery sięgają 1980 roku. Wtedy też poznała swojego menadżera – Rene Angelilia który po pewnym czasie… został jej mężem. Céline Dion zasłynęła wydając francuskojęzyczne albumy oraz wygrała 33 Konkurs Piosenki Eurowizji, w którym reprezentowała Szwajcarię. Gdy u jej męża zdiagnozowano raka, Dion porzuciła scenę z dnia na dzień i zajęła się tym, co w życiu najważniejsze – rodziną. Kilka lat później wróciła na scenę.

Niedawno mogliśmy oglądać ją w telewizyjnym show Carpool Karaoke, w którym gospodarz James Corden zaprasza celebrytów do luksusowego Range Rovera, aby później oddać się chwili zapomnienia śpiewając z gwiazdami ich największe przeboje. Gościł u siebie takie sławy jak Adele czy choćby Miley Cyrus.

James nie byłby sobą, gdyby nie poruszył ważnych, a czasem bolesnych tematów z życia swoich gości. Tak było też w przypadku Céline Dion, która przyznała mu się do niesamowitej rzeczy! Piosenkarka wyjawiła mu swój największy sekret. Komik z dziecięcą ciekawością zapytał ile ma par butów? Ta odpowiedź zwali was z nóg!

3 tysiące… Może 5?  nieśmiało odpowiedziała Dion.

Komik widząc zawahanie w głosie piosenkarki odpadł, że doszły go plotki o 10 tysiącach par butów. Piosenkarka nieśmiało przyznała mu racje.

Céline Dion ma aż 10 tysięcy par butów

Te liczby przyprawiają nas o zawrót głowy, ale jeśli jest się światowej sławy gwiazdą największego formatu wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, a każdy dzień stawia nowe wyzwania pt. jakie szpilki dziś włożyć? 🙂 Nie zabrakło też wykonania legendarnej i znanej wszystkim piosenki z filmu TitanicMy Heart Will Go On, którą Céline Dion zaśpiewała z rozkoszą.

Prawdopodobnie po publikacji tego odcinka większość pań zazdrości piosenkarce posiadanego dobytku, ale nasuwa się pytanie – jak wielką trzeba mieć garderobę, żeby pomieścić te wszystkie buty w jednym miejscu. Przecież to graniczy z cudem!

Mam miejsce w Las Vegas… nazwijmy to magazynem – wyjaśniła Dion, dodając, że ma „system organizowania” obuwia: Jest skomputeryzowany, ja naciskam przycisk i otwierają się drzwi – powiedziała Jamesowi, który przecierał oczy ze zdumienia.

Drogie Panie, chyba właśnie Céline Dion wyznaczyła wszystkim gwiazdom nowy standard luksusu!

Zobacz: To już nie są żarty! Dramatycznie zachudzona Céline Dion budzi lęk swoim wyglądem w tiulowym wampirzym płaszczu!

Zobacz: Céline Dion walczy z anoreksją? Gwiazda oficjalnie skomentowała swój stan zdrowia

Zobacz: Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!


Celine Dion na zakupach w salonie Balenciaga w Paryżu

Celine Dion na zakupach w salonie Balenciaga w Paryżu

Celine Dion w bordowym tiulowym płaszczu jak wampirzyca

Celine Dion w bordowym tiulowym płaszczu jak wampirzyca

Wychudzona Celine Dion na pokazie Valentino

Wychudzona Celine Dion na pokazie Valentino

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×