Gala Mistrzów Sportu 2022. Anna Lewandowska nie będzie towarzyszyła Robertowi podczas balu. Kto ją zastąpi?

Robert Lewandowski sam na balu

Robert Lewandowski sam na balu

Gala Mistrzów Sportu 2022. Robert Lewandowski pojawi się na wydarzeniu bez Anny Lewandowskiej. Kto będzie towarzyszył piłkarzowi podczas wydarzenia?

Gala Mistrzów Sportu 2022. W sobotni wieczór poznamy sportowca, którego kibice uznali za najbardziej wartościowego w ubiegłym roku. Na gali pojawi się też nasz najlepszy piłkarz, czyli Robert Lewandowski. Ma za sobą świetny sezon i już kilka prestiżowych wyróżnień na koncie. Czy zdobędzie także uznanie polskich kibiców i obroni tytuł sprzed roku? Okaże się już dzisiaj wieczorem. Tymczasem donosimy, że nie będziemy mogli podziwiać kreacji Anny Lewandowskiej, ponieważ nie będzie towarzyszyła mężowi. Dlaczego nie będzie jej na gali?

Kto będzie towarzyszył Robertowi Lewandowskiemu na Gali Mistrzów Sportu 2022?

Już dzisiaj, 8 stycznia poznamy rozstrzygnięcia Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku. Tytułu sprzed roku broni Robert Lewandowski, który ma za sobą fantastyczne miesiące, jednak miniony rok stał również pod znakiem Igrzysk Olimpijskich. Polacy przywieźli z Tokio czternaście medali, w tym cztery złote.

Anita Włodarczyk, Dawid Tomala, Wojciech Nowicki i mieszana sztafeta 4 × 400 metrów – to złoci medaliści olimpijscy z Tokio. Trudno sobie wyobrazić, by kogoś z tego grona zabrakło w czołówce plebiscytu. A przecież każdy medal z imprezy tej rangi uchodzi za życiowy sukces i cel każdego sportowca – kibice mają więc twardy orzech do zgryzienia, bo i Lewy w ubiegłym sezonie wznosił się na wyżyny. Jak zagłosowali widzowie? Zobaczymy już dziś wieczorem.

Tymczasem media obiegły wieści, że Anna Lewandowska nie będzie towarzyszyła Robertowi podczas wydarzenia. Dlaczego? Powodem nieobecności żony piłkarza na gali jest jej urlop z córkami. Ania krótko po sylwestrze zabrała Klarę i Laurę na słoneczne Malediwy. Nawet obecność Lewego stała pod znakiem zapytania.

Do samego końca nie było wiadomo, czy Robert pojawi się na gali (ze względu na obostrzenia klubu). Anny nie będzie natomiast ze względu na zaplanowany w tym czasie urlop z dziećmi – zdradził informator Pudelka.

Portal podał także, że podczas sobotniej gali Robertowi będą towarzyszyły mama i siostra. Będziecie oglądać?

 


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami w Dubaju

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami w Dubaju

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska - gala Globe Soccer Awards

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska - gala Globe Soccer Awards

Komentarze

  • Madam pisze:

    Nareszcie się uwolnił. Niech wreszcie zrobi coś z tą czupryną nie można patrzeć na niego

  • Gość pisze:

    Śmiechu warte Lewandowska ma urlop, 🤣🤣😁😁😁dobrze ze jej nie będzie. Pani Matka Lewandowska jak i siostra lewego lepiej się prezentują jak żona. Niech zostanie na tych Malediwach.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×