Gala Mistrzów Sportu 2021. Prowadzący przeprosił Justynę Kowalczyk po gali. Na wizji doszło do niezręcznej sytuacji

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk podczas Gali Mistrzów Sportu 2021 odbierała wyróżnienie z rąk swojego trenera. Niespodziewanie przerwano jego wypowiedź. Dlaczego?

Justyna Kowalczyk na swoim koncie zapisała mnóstwo sukcesów. Jest mistrzynią i multimedalistką olimpijską oraz mistrzostw świata, a także czterokrotną zdobywczynią Pucharu Świata. Jest też jedyną zawodniczką, która cztery razy z rzędu zwyciężyła w prestiżowym cyklu Tour de Ski.

Kowalczyk układa się doskonale nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Zakochała się ze wzajemnością w polskim wspinaczu Kacprze Tekielim. Para w zeszłym roku postawiła kolejny krok w znajomości i zalegalizowała związek. Zdjęcia z uroczystości błyskawicznie podbiły media.

Gala Mistrzów Sportu 2021: Jerzy Mielewski przeprasza trenera Justyny Kowalczyk

Justyna była jedną z uczestniczek sobotniej Gali Mistrzów Sportu 2021. Na tę okazję wybrała przepiękną, cekinową, złotą sukienkę. Połączyła ją z butami na obcasie, które podkreślały jej zgrabne nogi.

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk – Gala Mistrzów Sportu 2021

Kowalczyk podczas tegorocznego plebiscytu otrzymała nagrodę w kategorii Superczempion. Wyróżnienie wręczył jej były trener, Aleksander Wierietielny. Mężczyzna wspomniał czasy, gdy Justyna pięć razy z rzędu zdobywała statuetkę dla najlepszego polskiego sportowca roku. Wymieniał też jej osiągnięcia:

 Moim zdaniem sport, który uprawiała Justyna Kowalczyk nie jest widowiskowy i ciekawy. Można powiedzieć, że to nudny sport, ale mimo to ma swoje osiągnięcia.

W pewnym momencie Jerzy Mielewski, współprowadzący galę, zdecydował się na niespodziewany krok i przerwał dalszą wypowiedź. Chociaż trener powiedział, że jeszcze nie skończył, jego słowa zagłuszyły oklaski.

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk – Gala Mistrzów Sportu 2021

Gdy wydarzenie dobiegło końca, dziennikarz postanowił skomentować swoje zachowanie. Dodał post na Twitterze, w którym ujawnił, że musiał stanowczo zareagować, bo gonił go czas. Osobiście przeprosił trenera i gwiazdę sportu za zaistniałą sytuację:

Wszystkim, którzy mnie atakują powiem tylko, że w obecności Justyny Kowalczyk przeprosiłem trenera Wierietielnego za przerwanie wypowiedzi. Niestety taka moja praca. Muszę wykonywać polecenia stojąc na straży czasu. Tym razem muszę być tym złym. Dobrej nocy dla wszystkich.

Na wpis dziennikarza zareagowała Justyna Kowalczyk. Jednym słowem potwierdziła, że taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce.


Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Komentarze

 • Gośćkamila pisze:

  A „lewemu z jakiej racji „najlepszy?A Polska co z niego ma? Niech go niemcy „wynagradzają”przecięz „sie sprzedał szwabom”!A jak prezydent poprosil go o „reprezentowanie Polski „to odmowił”.!!!!

 • Kate pisze:

  Ludzie !!! Czy polacy muszą zawsze mieć tyle jadu w sobie?!
  Zawsze szukają czegoś negatywnego zamiast skupić się na pozytywach. Justyna ubrała się w to co chciała. To nie jest fashion week (przestańcie oceniać stylizacjie)
  Ci sportowcy ciężko pracowali na swój sukces a my jako naród powinniśmy być z nich dumni I im kibicować a nie krytykować!!!
  Well done 👏

 • Gość pisze:

  Przerwał temu Panu, ponieważ jego pochwały w stronę Justyny zaczęły zmieniać się w znieważanie innych sportów. Mógł powiedzieć w jednym zdaniu ze Justyna jest najlepsza a inne sukcesy sportowe nie mają żadnego sensu

 • Jjj pisze:

  Czemu w Polakach tyle zawiści??? Ludzie dajcie na luz mało jest codziennych problemów. Każdy wyglądał ładnie i dostojnie. A Robertowi należało się jak mało komu. On został najlepszym piłkarzem świata. Nie Bajernu czy Niemiec, Czy Polak tylko Najlepszy Ogólnie Piłkarz

 • v3 pisze:

  koszmarnie wyglada jak klaun

 • Gość pisze:

  Szkoda ze nie przerwał Lewandowskiemu.

 • Gość pisze:

  Nowa p prowadzaca10 stary p prowadzacy 0

 • Mart pisze:

  Fatalna sukienka, buty …
  Na taką galę wypada ubrać się dostojnie!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×