Szukaj

Największe gwiazdy “M jak miłość” razem na okładce “Gali”! Cichopek i Kurdej-Szatan wyglądają pięknie, ale to Anna Mucha poraża wyglądem!

Gala M jak miłość, Kasia Cichopek, Anna Mucha

Gwiazdy M jak miłość na okładce Gali

Dla fanów M jak miłość mamy fenomenalną wiadomość! Magazyn Gala zafundował nam przepiękną okładkę oraz ciekawe wywiady z gwiazdami serialu z okazji jego 18-lecia. W sesji okładkowej udział wzięli główni bohaterowie telenoweli: Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Anna Mucha, Mikołaj Roznerski oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Jeszcze nigdy nie było takiej wspólnej sesji oraz tylu gwiazd serialowych na jednej okładce. Oprócz pięknych zdjęć, aktorzy wyjawili sporo tajemnic z planu, w wywiadzie opowiedzieli jak zaczęła się ich przygoda z serialem oraz zdradzili jak wyglądały ich wzajemne relacje na planie M jak Miłość.

Wywiad z gwiazdami M jak miłość w Gali

Anna Mucha wyjawiła co myśli o Katarzynie Cichopek, natomiast serialowa Kinga Zduńska opowiedziała o swoich przygodach z pierwszych odcinków “tasiemca”:

Są dziewczyny na jeden odcinek,  a są takie na cały serial. Ja należę do tej drugiej kategorii.

Nie mam kompleksów. Niezależnie  od tego,  czy gram Madzię, czy białego misia na Krupówkach, daję z siebie wszystko – mówi Anna Mucha.

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jak dołączyła do obsady w 2014 roku, gdy pozycja serialu była już ugruntowana:

Musiałam dotrzeć się z kolegami, którzy pracowali razem już od dawna . Pamiętam, jak makijażystka  Jola powiedziała mi, że za 15 lat będę dalej siedzieć na jej krześle charakteryzatorskim. Zarzekałam się, że nie. A proszę, jestem „Emce” wierna już od pięciu lat – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

W wywiadzie ciekawe wątki zdradzają także panowie, Marcin Mroczek oraz Mikołaj Roznerski:

 Zanim dostałem rolę  w «M jak miłość», pracowałem  w markecie budowlanym.  Urodził się mój syn, a ja musiałem jakoś zarabiać na życie.My na wsi najpierw doiliśmy krowy, a potem szliśmy oglądać Mroczków. Nawet ostatnio powiedziałem to Marcinowi. Przecież ten  serial w dobie swojej największej popularności miał 12 milionów widzów. Prawie wszyscy go oglądali – wyjawił Mikołaj Roznerski.

Cała sesja oraz ciekawe wywiady z aktorami M jaj miłość znajdziecie w poniedziałkowej Gali.

M jak miłość: Madzia i Andrzej wkrótce się zaręczą! To będą bardzo oryginalne oświadczyny!

Kasia Cichopek pokazała intymne zdjęcia z ukochanym mężem, a internet oszalał. Tak świętowali 10 rocznicę ślubu!

Co on wyprawia?! Mikołaj Roznerski jest zupełnie ŁYSY! Fanki wpadły w czarną rozpacz


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×