Gwiazda „Top Model” i finalista „The Voice of Poland” spodziewają się dziecka. Przyszła mama pochwaliła się krągłościami

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert

Uczestniczka programu Top Model, oraz jej narzeczony znany doskonale widzom z programu The Voice of Poland, spodziewają się dziecka. Przyszła mama podzieliła się w sieci zdjęciem swoich krągłości.

Program Top Model od wielu już sezonów gromadzi przed telewizorami sporą widownię. Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji show, która jest szansą dla młodych osób do tego, by zaistnieć w świecie modelingu. Uczestnicy programu, którzy umiejętnie wykorzystają czas spędzony na antenie, mają szansę na to, aby na dłużej pozostać w show-biznesie. Dzięki temu mogą liczyć na zainteresowanie fanów, którzy nawet po tym, gdy zgasną kamery, chętnie podglądają, to, co dzieje się w życiu ich ulubieńców.

Nie tylko uczestnicy aktualnych edycji, ale także ci, którzy wystąpili w poprzednich odsłonach formatu, mogą liczyć na zainteresowanie fanów. Fanom zapadła w pamięć także Gabriela Pachlorz, która była uczestniczką drugiej edycji show. Udało jej się dotrzeć aż do szóstego odcinka. Teraz w social mediach poinformowała, że razem z partnerem spodziewają się dziecka.

Gabriela Pacholarz z Top Model spodziewa się dziecka

Gabriela Pacholarz w modowym show zaszła dosyć daleko, dzięki czemu zapadła widzom w pamięć. Pomimo świetnych predyspozycji i urody nie zdecydowała się zostać modelką. Obecnie pracuje jako fryzjerka w jednym z renomowanych warszawskich salonów. Prywatnie jest związana z wokalistą Tadeuszem Seibertem, którego fani doskonale znają z udziału w programie The Voice of Poland. Podczas dziesiątej edycji programu udało mu się dojść aż do finału. Muzyk reprezentował wówczas drużynę Margaret. Swoją przyszłość związał z branżą i obecnie nie tylko uczy śpiewu, ale współpracuje także z teatrem i filharmonią. Powoli też przygotowuje materiał na debiutancki krążek.

Zakochani w minione Boże Narodzenie poinformowali o tym, że się zaręczyli, a teraz przekazali w social mediach kolejną wspaniałą nowinę. Już niedługo przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko. Dumna przyszła mama pochwaliła się w sieci swoimi krągłościami w całej okazałości.

Czekałam na to całe swoje życie.
I dziś jestem najszczęśliwsza pod słońcem.
Tak! Będę mamą

Pod postem nie brakuje kolejnych gratulacji od fanów, którzy nie szczędzą miłych słów przyszłym rodzicom.


Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert zaręczyny

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert zaręczyny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×